10 Чер 2024, 16:08

«Що буде далі?»: українське онлайн-медіа запустило подкаст про технології

SPEKA.media запускає подкаст «Що буде далі?», на якому гості говорять з редакцією про розвиток та майбутнє технологій у різних галузях. 

Кожен випуск подкасту — це зустріч із провідними експертами, візіонерами та мрійниками, які готові поділитися своїм унікальним поглядом на те, що чекає людей у найближчому і далекому майбутньому. Разом із ними вони досліджують захопливі теми — від штучного інтелекту та нанотехнологій до космічних подорожей і віртуальної реальності.

Ведучі подкасту — директор з розвитку SPEKA Віталій Новак, в. о. головного редактора Сергій Коноплицький та інші співробітники редакції.

Ми щодня пишемо про велике різноманіття технологій, які допомагають перемогти ворога та лікувати хвороби, оптимізувати роботу та створювати нові гаджети. Інновації є у кожній галузі, і, звісно, не в усьому ти можеш бути експертом. Тому у нас кілька ведучих, багато прогнозів та футуризму. Всім цікаво, що буде далі.
Сергій Коноплицький
в. о. головного редактора SPEKA.media

Гості обговорюють ідеї та реальні можливості, що стоять перед людством. Які технології змінять світ, на які виклики нам очікувати та як можна підготуватися до неймовірних змін.

Серед гостей подкасту вже були Євген Моспан з ЕРАМ Україна, Сергій Найда з GlobalLogic, Катерина Безсудна з CRO Buntar Aerospace та Defence Builder Accelerator та інші. 

Випуски «Що буде далі» виходять щотижня на каналі в YouTube та платформах Spotify та Apple Podcasts.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео