04 Тра 2023, 14:46

Серія NFT відкрила музичним виконавцям доступ до унікальної освітньої Web3 програми

Музичні фани зі Східної Європи, Близького Сходу, Африки та інших країн світу мають можливість долучитися до програми завдяки лімітованій серії Mastercard Music Pass NFT, що випускаються на блокчейн-платформі Polygon.

Музичні шанувальники можуть стати власниками лімітованих Mastercard Music Pass NFT, які відкривають доступ до ексклюзивного контенту та можливостей від Mastercard Artist Accelerator. Унікальна програма допоможе п’ятьом музичним виконавцям з різних країн опанувати необхідні інструменти та навички, що дозволять використовувати технології Web3 для переосмислення творчого процесу і розвитку їхньої кар’єри в умовах цифрової економіки.

Серед учасників програми Mastercard Artist Accelerator: нігерійський продюсер та автор пісень LeriQ, який працює у R&B/Afrobeats жанрах; Cocoa Sarai, хіп-хоп виконавиця з Брукліну; в’єтнамсько-американська співачка Emily Vu; Manu Manzo, латиноамериканська попвиконавиця з Венесуели; Young Athena, соул-співачка в стилі R&B з Лондона, випускниця BRIT School. Артисти, що беруть участь у програмі, представляють різні жанри й були відібрані завдяки своїй унікальній історії, звучанню та інклюзивному світогляду.

Web3-технології набули широкої популярності у країнах Східної Європи, Близького Сходу та Африки. 

«Одна з неймовірних властивостей технологій Web3, і зокрема NFT, полягає в тому, що вони пропонують митцям більше гнучкості та право власності на свій контент, а також створюють нові способи взаємодії шанувальників з їхньою творчістю», зазначає Беатріс Корначчіа, старша віцепрезидентка з маркетингу та комунікацій регіону EEMEA. «Програма Mastercard Artist Accelerator та Mastercard Music Pass дають нам можливість використати NFT для обох цілей, одночасно підтримуючи сучасних яскравих і багатогранних молодих виконавців».

Кожен учасник програми отримає унікальний досвід завдяки індивідуальним заняттям під керівництвом досвідчених наставників – Тушара Апте, австралійського композитора та продюсера, який використовує штучний інтелект у творчому процесі та працював із найвідомішими артистами індустрії; британської танцівниці та контент-мейкерки Nifè, яка поділиться знаннями зі створення ефективної та якісної онлайн-присутності; директора із взаємодії з клієнтами Ledger Яна Роджерса, який розкаже про створення цифрового бізнесу. Артисти дізнаються, як використовувати Web3-інструменти для створення оригінальних треків, які можна буде отримати у вигляді NFT, та які вони потім виконають наживо під час спеціального шоу.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео