Ігор Блистів, директор з маркетингу та інновацій компанії Kormotech, засновник UA Marketing Club, керівник магістерської програми з маркетингу Бізнес-школи УКУ, став новим героєм рубрики «Ретроспектива тижня» та розповів MMR, що його дістало за тиждень, які відкриття та інсайти були винесені за ці дні, а також які має плани на ці вихідні.
Як минув тиждень
Якщо одим словом, то жваво:)
Попри роботу, я ще зараз навчаюсь на програмі Stanford Ignite Ukraine від Ideas Lub UCU. Мені надзвичайно пощастило, бо зі мною у групі понад 40 підприємців та власників малого та середнього бізнесу. На цьому модулі у нас було завдання поділитися на групи, познайомитися між собою, створити команди і розв’язати кейси реальних компаній.
Тиждень сповнений нових вражень, зустрічей, обговорень, пошуку і створенню нових сенсів.
У понеділок у рамках UA Marketing Club — спільноти маркетологів України, яку я створив у минулому році в рамках UCU Busines School, — ми провели першу подію в Києві. Надзвичайно приємно, що ця подія була у партнерстві із книгарнею «Сенс» і пройшла у книгарні на Хрещатику. А вже наступного дня вранці зі Львова я вирушив у відрядження до Бухаресту, де разом із локальною командою та керівником бренду Optimeal ми оцінюємо, як діє наша програма розвитку бренду на ринку Румунії.
Тиждень сповнений нових вражень, зустрічей, обговорень, пошуку і створенню нових сенсів.

Відкриття тижня
Одразу три відкриття:
- Книгарня «Сенс»: я вперше був на Хрещатику у цій книгарні. Вражений, концептом, кількістю людей, атмосферою.
- Дискусія на події маркетинг-клубу. Цікаві спікери, розмова про маркетинг, книги, ком’юніті, хороший нетворкінг.
- Третє, і це інсайт тижня — здатність працювати у середовищі з великим рівнем невизначеності. У рамках навчання, про яке я говорив вище, у нас було завдання сформувати команду із семи людей, які бачаться вперше. За 3 дні нам вдалося не тільки сформувати команду, а ще й розв’язати кейси реального бізнесу, підготувати презентацію та захистити проєкт.

Що дістало за тиждень
Тривоги, втома, те, що не встиг на щотижневий книжковий клуб і трохи відстав від групи. Читаємо зараз «Вузький коридор» Джеймса Робінсона і Дарона Аджемоглу.
Музика тижня
Серед пісень мого плейлиста Jerry Heil з піснею «Мрія», Vivienne Mort, гурт «Без обмежень», АСАФАТОV і мій улюблений гурт Imagine Dragons.
Що почитати

Мені здається, що зараз час читати хороші книги, які дають краще розуміння, чому у тих чи інших країнах відбуваються ті чи інші зміни.
Ми живемо у часи змін у країнах, в устроях людей. І мені здається, що зараз час читати хороші книги, які дають краще розуміння, чому у тих чи інших країнах відбуваються ті чи інші зміни. Як ці країни прийшли до демократії або чому вони стають диктатурами. Зараз я читаю книгу «Вузький коридор» Джеймса Робінсона і Дарона Аджемоґлу. Вважаю, що це прекрасна книга, яка дає розуміння, що потрібно для того, щоб країна стала справді успішною і чому для успіху потріне активне суспільство та державні інстутуції. А також як країнам не скотитися у диктатури.
Що подивитися
Якщо кіно, тоді «Я працюю на цвинтарі» або «Редакція». Я особисто віддаю перевагу україномовному стендапу. Люблю якісний, інтелектуальний гумор. Раджу Антона Тимошенко, Василя Байдака, Сергія Ліпка, Стадницького. Серед проєктів — Підпільний Стендап, Точка збору.
Ваш топ застосунків на телефон
Whatsup, ChatGpt, Books, Audible.
Плани на вихідні. Поради, куди піти
Загалом, варто частіше відвідувати театри, виставки, галереї — це те, що наповнює нас новими сенсами та натхненням.
У Львові дуже раджу відвідати нову галерею Zenyk Art Gallery — вона нещодавно відкрилася і вже привернула багато уваги. Я сам ще не встиг побувати, але дуже хочу — бачив багато вражень від друзів у соцмережах. Загалом, варто частіше відвідувати театри, виставки, галереї — це те, що наповнює нас новими сенсами та натхненням.
У суботу буду брати участь у дискусійній панелі серед випускників бізнес-шкіл у Києві. У неділю дуже хочу провести час із сім’єю. У нас є традиція — ходити всім разом на сніданок, а також грати у баскетбол із друзями. Це для мене, мабуть, найкраща рутина, завдяки якій я можу поспілкуватися, провести час із близькими людьми, відновитися і переключитися після насиченого робочого тижня.