07 Бер 2022, 16:43

Ініціатива Save Pets of Ukraine допомагає чотирилапим під час війни

Чотирилапих теж потрібно рятувати від загроз і катастрофічних наслідків російської агресії в Україні. Компанія Kormotech запустила ініціативу Save Pets of Ukraine — координаційний штаб фіксує проблеми власників тварин, зооволонтерів і притулків. Це харчування, медикаменти, логістика тощо. Вирішити їх допомагає спеціально створений фонд. Команда просить фінансової і гуманітарної допомоги з-за кордону.  

Заручниками війни стали домашні улюбленці, які лишаються без доступу до харчування і ветеринарних послуг. Багато тварин покинуті на вулиці, а притулки перебувають на межі виживання.

Залишки кормів швидко закінчуються. У небезпечних точках магазини не можуть працювати. За оцінками компанії, поставок продукції немає або вони мінімальні. На складах дистриб’юторів та операторів ринку є товарні запаси. Це дозволить кілька тижнів забезпечити чотирилапих кормом. Проте немає логістики доставки продукції у східні та південні області України. Ця проблема вимагає якнайшвидшого розв’язання. 

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

Kormotech координує зусилля для допомоги і порятунку чотирилапих. Штаб ідентифікує потреби і допомагає їх закривати фізично та інформаційно. Для цього потрібні донації ззовні. Зараз компанія лобіює внесення змін до Закону України «Про гуманітарну допомогу» в частині надання статусу гуманітарної допомоги товарам для тварин. Ми просимо про такий статус для:

  • корму для домашніх тварин —‌ ‌котів, собак, птахів, гризунів та інших улюбленців;
  • амуніції —‌ нашийники, повідці, намордники, клітки, переноски;
  • медикаментів для тварин.

Це допоможе почати ввезення цих товарів для домашніх тварин як гуманітарної допомоги і врятувати сотні тисяч життів. Ініціатива також висвітлюватиме масштаб катастрофи для підсилення тиску на гравців pet care індустрії РФ у припиненні війни.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео