06 Чер 2023, 17:09

«Ридактор» та «Скільки вам заплатили?»: журналістів привітали тематичними стікерами

6 червня українські журналісти приймають вітання з професійним святом. Комунікаційна агенція UK communications вирішила подарувати колегам унікальну підбірку стікерів. 

На своїх сторінках у соцмережах UK communications висловила вдячність за роботу колегам-журналістам та опублікувала серію оригінальних стікерів, які з гумором демонструють буденні реалії журналістів.

«Ми знаємо, як важливо бути достовірними та неупередженими, як нелегко балансувати у вирі щоденних подій, керуючись фактами, а не емоціями, як важко щодня першими дізнаватись та відфільтровувати десятки інфоприводів. Сьогодні вся увага ЗМІ прикута до катастрофи на Каховській ГЕС. Ми вдячні журналістам за роботу та професійність і бажаємо їм якнайбільше приємних подій та хороших новин! І щоб хоч трохи розбавити позитивом нашу неспокійну буденність, ми вирішили подарувати колегам такий стікерпак», – розповідає автор ідеї, молодший PR-менеджер UK communications Олександр Мартиненко.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

На картинках медійники можуть впізнати себе, колег або ситуації, які доводиться проживати у професійному житті.

Команда агенції складається переважно із тих, хто має чималий досвід роботи в журналістиці, тож розуміли що варто візуалізувати та які ситуації є «життєвими» для медійників. Авторка візуалу – графічна дизайнерка UK communications Анна Хромеєва.

Переглянути всю колекцію та завантажити стікерпак можна тут.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео