21 Лип 2023, 13:30

Маркетплейс розмістив свою рожеву рекламу поряд з промо-кампанією фільму «Барбі»

Перша кампанія від Uncommon маркетплейсу для дрібних продавців не має нічого спільного з виходом фільму «Барбі». Насправді ні.

Uncommon Experience Studio нещодавно була призначена креативною агенцією для маркетплейсу Not On The High Street, завданням якої є підвищення обізнаності та продажів, включаючи рекламу, комунікацію з клієнтами та роботу з веб-сайтом.

Цього тижня стартувала перша кампанія платформи, яка приурочена до «абсолютно випадкового розпродажу Рожевої п’ятниці», що відбувається у той самий день, коли виходить довгоочікуваний фільм «Барбі». Вона охоплює діджитал та зовнішню рекламу, а також соціальні мережі та комунікації з клієнтами.

Отримайте практичні рішення для вашого бізнесу від лідерів Ajax, Prom.ua, Promodo, Respeecher, twid.studio та ще 60+ компаній на GET Business Festival!

13 грудня понад 70 бізнес-практиків поділяться дієвими інструментами просування бізнесу, найкращими КСВ-практиками та стратегіями реалізації up-to-date комунікаційних та рекламних кампаній.

Долучайтеся, аби впровадити інновації раніше за конкурентів і вражати креативними кампаніями.

Зареєструватись

Сюди входять яскраво-рожеві постери на дідживерах, які розміщені в автобусах по всьому Лондону, що слідуватимуть за промо-кампанією фільму.

Емілі Муко, віце-президент з маркетингу Not On The High Street, сказала: «Це проактивна ідея, яка сподобалася нам своєю грайливістю та крос-канальною креативністю, що резонує з нашою аудиторією. Ми з нетерпінням чекаємо на її запуск, який стане початком нашого блискучого партнерства з Uncommon».

Креативний партнер Бен Голік додав: «Певний реліз фільму, тренд на дофаміновий декор, колір року за версією Pantone – це святкування найбільш продаваного кольору сезону. Цей повністю рожевий магазин – ідеальний літній дебют».

Розкажіть друзям про новину

Нове відео