04 Кві 2024, 14:04

Ролики Volkswagen показали безшумну доставку кави для Конга на знімальний майданчик

Автомобільний бренд Volkswagen співпрацював з Warner Bros. над проєктом, пов’язаним з фільмом «Ґодзілла та Конг: Нова імперія».

Volkswagen International, Volkswagen Japan, Warner Bros. та Legendary Entertainment спільно створили короткі ролики для соціальних мереж за участю автомобіля Volkswagen ID.4.

Три ролики демонструють закулісний погляд на знімальний майданчик і використовують тонкий, безтурботний гумор. Японська акторка та зірка соціальних мереж Чікако Фукуяма, найбільш відома за роллю в японському реаліті-шоу «Будинок з терасою: Алоха», знялася в серії роликів.

В одному з роликів, «Coffee Run», Фукуяма використала VW ID.4, щоб забрати замовлення на каву для знімального майданчика із суворими інструкціями не турбувати зірку фільму — Конга. Актрисі вдається безшумно об’їхати сплячого гіганта на знімальному майданчику завдяки безшумності електромобіля.

Ролики опубліковані на соціальних каналах Volkswagen та Godzilla x Kong.

За словами Імельди Лаббе, членкині правління бренду Volkswagen, відповідальної за продажі, маркетинг та обслуговування після продажу, ця колаборація «зосереджена на почуттях та емоційній розповіді».

«Окрім стрімкої боротьби з монстрами, у фільмі багато грайливих і зворушливих моментів, які дуже близькі нам у Volkswagen, — говорить Лаббе. — Ми тісно співпрацювали з командою Volkswagen Japan під час виробництва, щоб наблизити повністю електричний ID.4 до широкої групи клієнтів у Японії та розпалити їхній ентузіазм до сталої мобільності».

Розкажіть друзям про новину

Нове відео