22 Вер 2023, 16:42

Ролики служби доставки зобразили яскраві реакції мозку на їжу

Від жувального блаженства бабл-ті до вогняного шматочка нешвільської курки, споживання їжі — це не просто засіб для підтримки життєдіяльності. Це динамічний досвід, який викликає сильні емоції у кожного.

Американська служба доставки Postmates використала цей харчовий феномен у своїй останній маркетинговій кампанії під назвою «This is Your Brain on Food», яка триватиме протягом вересня. Кампанія включає короткі ролики, партнерство з інфлюенсерами та художниками з Лос-Анджелеса.

«Нам сподобалася ідея про те, що вживання певних продуктів може викликати відчуття у всьому тілі — від ейфорії до комфорту і навіть приємного болю, — пояснив Девід Кім, виконавчий креативний директор Postmates. — І все це можна буде замовити через наш застосунок».

Отримайте практичні рішення для вашого бізнесу від лідерів Ajax, Prom.ua, Promodo, Respeecher, twid.studio та ще 60+ компаній на GET Business Festival!

13 грудня понад 70 бізнес-практиків поділяться дієвими інструментами просування бізнесу, найкращими КСВ-практиками та стратегіями реалізації up-to-date комунікаційних та рекламних кампаній.

Долучайтеся, аби впровадити інновації раніше за конкурентів і вражати креативними кампаніями.

Зареєструватись

Серія з п’яти анімаційних роликів створена дев’ятьма різними художниками. Ролики показують, як різні продукти харчування впливають на органи чуття, серед яких бабл-ті, пончики, гаряча курка, пельмені, суші та барбекю. Ці ролики демонструються в TikTok, Instagram, X (Twitter) та Snapchat разом з унікальним фільтром для користувачів.

Ролик про бабл-ті показує фігуриста з головою боби, який веде глядачів через галасливе та яскраве місто, у якому праворуч і ліворуч з’являються кульки тапіоки.

На тему боби також з’явились мурали у двох локаціях Лос-Анджелеса.

Ролик про пончик був створений у стилі мультфільмів 1990-х років.

Ролик про нешвільську курку розповідає історію Кіта, звичайного водія мотоцикла, який стає легендарним летючим байкером Діабло завдяки чарівній та гострій курці, яку він з’їв.

На тему курки був створений мурал, який знаходиться у центрі Лос-Анджелеса.

Ролик про cупові пельмені розповідає про місцевого торговця Бао’д Апа, який настільки насичується супом, що злітає на розпеченому гейзері бульйону в небо.

Ролик про суші представляє розкішне відчуття, яке відчуваєш, коли їси справді хороші суші, і показує, як перлина оживає, приводячи світ у рух, а фігури, натхненні суші, рухаються у танці.

Заключний ролик, що присвячений барбекю, показує, як хижий монстр розриває голову акторки, ревучи від голоду, перш ніж жадібно вхопити пазурами смачний шматок м’яса.

Кампанія була задумана та розроблена спільно з лос-анджелеським креативним агентством Mother.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео