14 Гру 2022, 09:36

Ролики розповіли історії про сміливих українських водіїв

«Наступного дня після того, як я їх вивезла, міст підірвали», — розповідає Оксана – водійка з України, яка перші місяці вторгнення евакуювала людей із зони бойових дій та волонтерила. Вона – одна з кількох сміливих українських водіїв, про яких Uber розказав в рамках міжнародної кампанії Keep Ukraine Moving.

Проєкт, створений агенцією Banda та українським режисером Олегом Томіним, розповідає історії водіїв Оксани, Дмитра та Паші, які працюють з Uber, і спрямований на збір донатів для UNITED24, глобальної фандрайзингової платформи з підтримки України.

Кампанія буде поширюватись в додатку Uber у більш ніж 10 країнах і на медіа-каналах Uber по всьому світу. Усі донати підуть на ініціативу, що надає кошти Міністерству охорони здоров’я України для закупівлі терміново необхідних автомобілів швидкої допомоги – Uber в свою чергу пожертвує близько $1 млн.

Ми перечитали новини, твіти та пости, провели особисті інтерв’ю і знайшли дуже багато сміливих, захоплюючих історій. Наприклад, про чоловіка, який впродовж 26 годин віз літню пару з Києва до польського кордону. Безкоштовно. Або про водія, який евакуював мешканців Бучі, коли туди вже увійшли російські війська. Чи про жінку, яка вирушила на передову рятувати родину з двома дітьми та трьома котами. Для кампейну ми обрали трьох водіїв. Але такі історії трапляються в Україні постійно. Тисячі, про які ми навіть не здогадуємося.
Ярослав Сердюк
креативний директор Banda
Після дев’яти місяців повномасштабної війни героїчний народ України потребує нашої підтримки як ніколи. Українські водії допомагають своїй країні рухатись у часи неймовірних труднощів, і цей кампейн – наш спосіб поділитися зі світом історіями самовідданої сміливості. За допомогою кампанії Keep Ukraine Moving ми сподіваємося зібрати необхідні кошти для придбання машин швидкої допомоги, а Uber пожертвує від себе ще близько 1 мільйона доларів.
Анабель Діас
регіональний генеральний менеджер Uber з мобільності EMEA

Розкажіть друзям про новину

Нове відео