23 Сер 2023, 17:17

Ролик показав, як iPhone 14 допомагає тваринам з втраченими кінцівками

Ролик «The Invincibles», запущений напередодні Міжнародного дня собак, показав, як iPhone 14 використовується для 3D-друку індивідуальних протезів для тварин з обмеженими фізичними можливостями.

Кампанія знята та зроблена за допомогою iPhone, показує, як унікальний чохол для iPhone може змінити життя собаки, зробивши її по-справжньому нестримною. Вона також висвітлює, як один малий бізнес використовує технології LiDAR і TrueDepth на iPhone 14 для сканування собак без однієї кінцівки та інших тварин з обмеженими фізичними можливостями і 3D-друку протезів на замовлення для них.

Фільм розповідає історію Тріпа, собаки без однієї кінцівки, якого ледь не піддали евтаназії ще цуценям, перш ніж його врятували господарі. Тріп терпляче стоїть, коли його тіло ретельно сканують за допомогою iPhone 14 Pro Max.

3D-скани використовують для створення 3D-моделей протезів для собаки на комп’ютері Mac. На кадрах видно, як протез друкується на 3D-принтері. Після завершення роботи Тріп використовує протез, щоб вільно бігати та комфортно гратися зі своєю новою надрукованою на 3D-принтері кінцівкою.

У кампанії беруть участь п’ять собак: Тріп, Єва, Самсон і Клео, які мають протези передніх кінцівок, а також Пінк, який пересувається на візку.

LiDAR-сканер iPhone 14 може вимірювати відстані для створення 3D-карт об’єктів або середовища, а камера TrueDepth надає дані про глибину в режимі реального часу, що дозволяє визначити відстань до об’єкта від фронтальної камери. Разом вони розширюють можливості доповненої реальності iPhone для створення диджитал 3D-моделей реальних об’єктів.

Компанія 3DPets є креатором удосконаленого протезу Full-Limb і прагне виростити та допомогти якомога більшій кількості тварин, ніж будь-коли раніше, використовуючи свої технології, а також здатність створювати та адаптувати свої пристрої.

Кампанія з’явиться на Apple, диджитал зовнішній рекламі, в ефірі, короткій відеорекламі на YouTube. Пости в Instagram будуть розміщені у співпраці з 3DPets, Leeor Wild та India Sleem.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео