17 Бер 2023, 10:09

Ролик показав інклюзивне майбутнє без гендерів, релігій та мов

Тайський актор, модель і співак Кріт Амнуайдечкорн став обличчям нової кампанії банківського бренду First Choice, що представляє світ, у якому ярлики застаріли, а люди відмовляються підкорятися стереотипам.

Кампанія, створена агентством Leo Burnett Thailand, націлена на нове покоління споживачів, які думають, відчувають, діють і люблять інакше, ніж попередні покоління, і мають інклюзивні і безмежні ідеї, переконання і цінності. І вони очікують таких цінностей від брендів, які вони обирають.

У кампанії «First Generation» взяв участь Кріт, захисник інклюзивності, відомий тим, що зображує різних персонажів у телефільмах та музичних кліпах. У кампанії Кріт зображує людину, створену штучним інтелектом, яка представляє інклюзивне майбутнє.

«Переконання та погляди молодого покоління в Таїланді змінюються, — каже Атіп Сінпагекан, виконавчий віце-президент з маркетингу First Choice. — Усі хочуть, щоб їх приймали, ніхто не хоче, щоб їх засуджували, але небагато брендів у Таїланді виявили досить сміливості відстоювати більш інклюзивне майбутнє. Натхненні історією Кріта як людини, яка завжди вірна собі, ми нагадуємо людям, що продукти та послуги First Choice створені спеціально для підтримки способу життя, амбіцій та мрій цього покоління, а також наступного».

Кампанія націлена на молодших споживачів із продуктами кредитних карток, які пропонують такі переваги, як перевірка кредитоспроможності, контроль над витратами, відсутність щорічних зборів (при витратах відповідно до зазначених), цілорічні пільги, бонусні бали та винагорода за повернення готівки. Кампанія спрямована на те, щоб позиціонувати бренд як прихильника більш інклюзивного майбутнього у прагненні залучити це нове покоління.

«Переконання та цінності молодих поколінь змінюються. Вони приймають більшу різноманітність і славлять індивідуалізм. Але іноді вони не можуть уникнути громадського засудження, яке змушує їх почуватися зайвими. Тому First Choice хоче відстоювати різноманітність у суспільстві та підтримувати їхню мужність у боротьбі за інклюзивне майбутнє».

Кампанія проходить у непростий час для банківського бренду, оскільки зростаюча криза вартості життя та економічна невизначеність залишають усіх споживачів, але особливо молодь у напруженому стані. Крім того, існує висока конкуренція у фінансовій та банківській сфері Таїланду, де суворі правила створили море однаковості, і тому стратегія бренду зрозуміла.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео