22 Гру 2022, 11:59

Ролик нагадав, що за будь-яких обставин найважливішим залишається внутрішнє світло та рідні

У новій передсвятковій комунікації всеукраїнська мережа магазинів техніки та електроніки показує, що техніка в житті не головне і незважаючи на будь-які обставини найважливішим залишаються внутрішнє світло, рідні поряд та теплі сімейні моменти. «А все інше – справа техніки» — як завжди нагадує Eldorado.ua.

Головне повідомлення кампанії – “Даруйте найсвітліші моменти, а все інше справа техніки”.

«У невеличкій історії однієї сім’ї нам хотілося показати і обставини сьогодення, і те, як українці долають ці проблеми за допомогою найсвітлішого, внутрішнього сяйва. Повною мірою ідея розкривається, коли сім’я розуміє, що справжнє щастя полягає не у доступі до технологій, а у взаємних моментах близькості», – говорить Віталій Клименко, арт-директор IAMIDEA.

«Ми в Eldorado.ua віримо, що техніка – це лише один із приємних ключиків до світлих сімейних моментів. Тому хотіли відкрити сезон святкових знижок з історією, яка підкреслить саме ті – найважливіші –  речі у житті. А вже решта – все-таки залишається справою техніки, яка завжди буде прекрасним подарунком для рідних», – додає Марія Коршикова, Head of MarCom Eldorado.ua.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео