«Стоїцизм на кожен день», особистий простір, 4 віртуальні зали. Ретроспектива тижня з Катериною Аврамчук
10 Бер 2023, 11:00

«Стоїцизм на кожен день», особистий простір, 4 віртуальні зали. Ретроспектива тижня з Катериною Аврамчук

Як минув робочий тиждень та які плани на вихідні, розповідає Катерина Аврамчук, Chief Executive Officer Абук.

Як минув тиждень?

На жаль, тиждень минув, а русня досі існує. 

Відкриття тижня

Нарешті ми почали обговорювати інтервʼю не якихось російських журналістів, а українських. Радію, що ми все менше тягнемо в інфополе російський медійний контент.

Нова економічна реальність: які тренди визначатимуть ринок у 2025 – досвід TERWIN, Arcelor Mittal, Kvertus, BRAVE1, Starlight media, ГК «Молочний альянс» та 40 провідних управлінців та державних діячів.

11 квітня на Business Wisdom Summit дізнайтеся, як розширювати партнерства, зміцнювати довіру до бренду та виходити на міжнародні ринки. Реальні стратегії та досвід компаній, які вже зробили цей крок.

Забронювати участь

Що дістало за тиждень?

Я намагаюсь не використовувати таке поняття, як «дістало». Я прихильниця філософії стоїцизму: я не можу керувати світом, але можу впливати на те, як на нього реагую. Простіше кажучи, я не злюсь через ті речі, на які я не можу вплинути, і намагаюсь змінювати те, що можу. Наприклад, я б могла сказати, що мене вкотре дістали росіяни, які лізуть на територію моєї країни, але натомість я закрила збір на тепловізор, уже передала його хлопцями з 24 ОМБР і готуюсь до ще одного великого збору на авто для цієї ж бригади. Це те, на що я справді можу впливати. 

Музика тижня

Swarm Intelligence на повторі. 

Що почитати?

Мені завжди дуже складно відповідати на це питання, бо тут я можу говорити дуже довго. Але спробую коротко 🙂 

  1. «Стоїцизм на кожен день. 366 роздумів про мудрість, стійкість і мистецтво жити» Раян Голідей , Стівен Генсільман. Коли ж її ще читати, як не зараз? 
  2. «Кафе “Європа”. Життя після комунізму» Славенка Дракуліч
  3. «Психологічна травма та шлях до видужання» Джудіт Герман
  4. «Дофамінове покоління. Де межа між болем і задоволенням» Анна Лембке
  5. «Сміх у кінці тунелю. Нотатки українського анестезіолога» Іван Черненко

Що подивитися?

  1. Розмова Маріам Найєм і Емми Антонюк про самоідентифікацію, «титульну націю» й радянську армію в Афганістані. Маріам ділиться своїми думками стосовно надзвичайно складного питання — національної самоідентифікації. Що визначає нас як українців? Як культурне розмаїття впливає на формування самосвідомості? Я після цього інтервʼю задумалась про те, як важливо на державному рівні правильно інтегрувати культуру киримли в український контекст так, щоб одночасно зберегти її і дати розвиватись. 
  2. Фільм українського режисера Олексія Тараненка «Я працюю на цвинтарі». Якісна українська стрічка, екранізація збірки оповідань Павла «Паштета» Білянського. Це гумор, який смішить, але і робить боляче. Дуже імпонує, що головного героя складно назвати однозначно позитивним чи негативним. Він, як і всі ми в житті: інколи вчиняємо правильно, інколи — не дуже.  
  3. Віртуальна 3D виставка в музеї Гончара. Це перша віртуальна виставка. Поки є чотири віртуальні зали, але на них однозначно варто витратити час.  

Ваш топ-3 застосунків на телефоні

  1. Абук. Безперечно, це застосунок, який я використовую найбільше: і для роботи, і для особистих цілей. У дорозі на роботу, на прогулянці чи коли займаюсь побутовими справами — завжди слухаю або подкасти, або аудіокнижки. 
  2. Telegram. Найбільше комунікацій — і особистих, і робочих — припадає саме на цей мессенджер. Хоча останні декілька років задумуюсь над тим, що використання мессенджерів для робочих комунікацій дуже сильно стирає межу між особистим часом і робочим. Бо мессенджери по замовчуванню передбачають більш швидку відповідь, ніж, наприклад, пошта. Тому не раз бувало, коли хтось по роботі пише після 20:00, а потім за годину кидає повідомлення «Я ж бачу, ви онлайн, чому не відповідаєте?». Не люблю такого, це неповага до особистого простору іншої людини. 
  3. YouTube Music. Люблю слухати техно музику, коли займаюсь задачами, які вимагають концентрації: аналітика, бюджетування чи планування процесів. Це допомагає мені входити у стан «потоку», досягати максимального рівня концентрації. 

Плани на вихідні. Поради, куди піти.

У неділю я йду на концерт КУРГАН і AGREGAT в Малій опері 🙂 А ще планую подивитись на Taxflix фільм Нарімана Алієва «Додому» і дочитати 900-сторінкову книжку Макса Кідрука «Колонія» (як-не-як, квитки на презентацію книги 25 березня вже куплені, так що треба підготуватись).

Розкажіть друзям про новину

Ще новини за темою

Бачити людину, а не її травму: Приватбанк та Mastercard присвятили проєкт постраждалим від війни
Бачити людину, а не її травму: Приватбанк та Mastercard присвятили проєкт постраждалим від війни
Свідомі бути українцями: Мінсоцполітики запустило демографічну кампанію
Свідомі бути українцями: Мінсоцполітики запустило демографічну кампанію
Kernel провів у Європейському парламенті фотовиставку «Шлях зерна»
Kernel провів у Європейському парламенті фотовиставку «Шлях зерна»