29 Вер 2023, 15:28
PR

Новий проєкт, амбітні цілі, джаз на даху. Ретроспектива тижня з Іллею Чупілка

Як минув робочий тиждень та які плани на вихідні, розповідає Ілля Чупілка, ex-Communications Manager Cosmolot.

Як минув тиждень?

Цей досвід навчив мене приймати сміливі рішення та думати стратегічно.

По-перше, я закінчив співпрацю з Cosmolot. Це був дуже класний, довгий, шалений, іноді виснажливий період, яким я пишаюся як професіонал, адже вдалося запустити велику кількість проєктів та впровадити багато цікавих комунікаційних рішень. Цей досвід навчив мене приймати сміливі рішення та думати стратегічно, адже ми живемо в часи невизначеності.

По-друге, я знайомлюсь із новим проєктом, і це повний метч. Дуже натхненний командою, продуктом та викликами, які переді мною стоять.

Отримайте практичні рішення для вашого бізнесу від лідерів Ajax, Prom.ua, Promodo, Respeecher, twid.studio та ще 60+ компаній на GET Business Festival!

13 грудня понад 70 бізнес-практиків поділяться дієвими інструментами просування бізнесу, найкращими КСВ-практиками та стратегіями реалізації up-to-date комунікаційних та рекламних кампаній.

Долучайтеся, аби впровадити інновації раніше за конкурентів і вражати креативними кампаніями.

Зареєструватись

Відкриття тижня

Ви знали, що в компанії МХП є енергетичний напрям? Виявляється, компанія тривалий час інвестує в зелені технології і виробляє біогаз, який споживає підприємства холдингу. А у планах у них повна декарбонізація процесів виробництва. Дуже амбітна й дуже крута ціль.

Що дістало за тиждень?

Думаю, як і всіх українців — р$сня. 

Музика тижня

Я рідко слухаю новинки й переважно слухаю одні й ті самі композиції під настрій. Мої улюблені виконавці — це M83, Galantis, а ще люблю класичний рок 70-90х.

Що почитати?

Для натхнення — книжку Олександри Фідкевич «Як начинити гадюку салом». Неймовірна книжка про створення кулінарного бренду №1 в Україні з покроковою інструкцією.

Для комунікаційників — Вільям Зінсер «Як писати добре. Класичний посібник зі створення нехудожніх текстів». Якісна книжка про вибудову власного стилю написання та формування чітких та зрозумілих текстів. Must read для всіх, хто займається антикризовими комунікаціями та особистим брендом.

Для власного розвитку — Ліса Москоні «Їжа для мозку». Усім, хто переймається за якість свого життя, дуже раджу до прочитання.

Що подивитися?

Раджу піти на український фільм «Довбуш». Він якраз останні тижні у прокаті. Неймовірна робота української команди та поляків створила справжній видовищний блокбастер. Гуцульський колорит й інакше трактування легенди про Довбуша точно не залишить нікого осторонь. Дуже раджу підтримати вітчизняне кіно.

Ще раджу піти на «Привиди у Венеції». Це третій фільм про Еркюля Пуаро і, на мою думку, найкращий серед усіх трьох. Він містичний, місцями тривожний і дуже атмосферний. 

Ваш топ-3 застосунків на телефоні

  • Telegram — мій основний месенджер і найшвидший спосіб достукатися до мене.
  • Xtiles — це український застосунок, аналог Notion. Я познайомився з розробниками на цьогорічному iForum і по візуальному рішенню та можливостям він мені сподобався + закортіло підтримати український продукт. Фішка продукту — це можливість формувати робочі зони на великій дошці. Для фанатів усе записувати на стікерах цей продукт буде ідеальним. Зараз усі особисті таски, списки та важливі нотатки зберігаю саме там.
  • Slack — для комунікації всередині команди.

Плани на вихідні. Поради, куди піти

Раджу в суботу відвідати концерт Kalush Orchestra в Atlas, а в неділю послухати джаз на даху ЦУМа.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео