09 Лют 2024, 11:00
PR

Перлинка, YouTube-шоу, fast and hard. Ретроспектива тижня з Дар’єю Уманець

Як минув робочий тиждень та які плани на вихідні, розповідає Дар’я Уманець, Head of Communications групи компаній infocus та співвласниця infocus.assist.

Як минув тиждень?

Як і будь-який тиждень комунікаційника, мій пройшов дуже fast and hard. Але й не без нових вражень. У мене в житті зараз одразу декілька великих змін.

Частина з них була пов‘язана з робочими моментами. Ми виходимо на новий ринок з одним із проєктів групи компаній infocus, тому було багато брейнштормів. Зараз у нас період крейзі ідей, як нам у короткий термін заявити про себе.

Ну і як же перший тиждень місяця міг минути без звітів за минулий? Проаналізували результати, запланували багато нових статей, партнерств та колаборацій.

Але не все ж про роботу. З недавніх пір у нашій родині прибуло, і я поки що про домашнього улюбленця. Її звуть Перлина, і вона сама нас знайшла, а точніше, через таргетовану рекламу. Ми з чоловіком забрали її ще на позаминулому тижні, тому все ще в процесі знайомства та досліджуємо один одного.  

Відкриття тижня

Для того, щоб запустити новий проєкт, не обов’язково робити детальну стратегію на 5 років.

Зараз, окрім роботи в infocus, ми з командою працюємо над запуском YouTube-шоу. Уже зібрали ту саму команду, зняли перший випуск, доопрацювали айдентику, зафіксували місію й навіть вигадали назву, до речі, ось таку — «Де починається мистецтво?». Зараз триває монтаж. І все це лише за 3 тижні!

Це буде шоу про українську культуру у форматі інтерв’ю-екскурсій залаштунками культурних установ. Маленький спойлер: перше шоу буде за участю найсучаснішого театру в Україні — «Театру на Подолі».

Далі плануємо ще один формат, більш розважальний за участю коміків, деталей поки розкрити не можу, зберігаю інтригу 🙂

Що дістало за тиждень?

Не хотілося говорити про негатив, але підніму тему розслідування Bihus.Info… У мене вже закінчилися коментарі з цього приводу.

Особисто я підтримую журналістів і думаю, що ми знову повернулися до 2013 року, коли за журналістами стежили, погрожували й брудними та незаконними способами намагалися дискредитувати. Це я про випадок із Портниковим, дуже нагадує. Усе це дуже дістало.

Музика тижня

How The Gods Kill виконавця Danzig.

Я не фанатка металу, але ця пісня є настільки актуальною в наш час, що аж мурашки по тілу, коли її слухаю. Вона змушує задуматися над важливими питаннями життя, смерті, свободи та сенсу людського буття.

Що почитати?

Продовжуємо про важливі питання життя, смерті, свободи та сенсу людського буття. «Людина в пошуках справжнього сенсу. Психолог у концтаборі» Віктора Франкла.

Автор, австрійський психолог і філософ, засновник логотерапії, розповідає свій досвід ув’язнення в концентраційних таборах. Згідно з його теорією, між подіями, які випали на долю людини, і її ставленням до них, лежить вільна воля. Інакше кажучи, ми самі вибираємо, як ставитися до свого життя і навколишнього світу.  

Зосередься на тому, що ти можеш контролювати.

Одна з головних порад, яку я отримала з цієї книги, — зосередься на тому, що ти можеш контролювати й не витрачай час та енергію на те, що ти не можеш змінити. Вона допомагає мені бути більш стійкою, дає сили продовжувати рухатися вперед, навіть коли все навколо руйнується.

Що подивитися?

«Опівнічна меса». Це мінісеріал, створений Майком Фланаганом для Netflix.

Дуже цікаво розкрито тему дослідження залежності, як від алкоголю та наркотиків, так і від релігії. Про фанатиків, які використовують віру, щоб маніпулювати та контролювати людей. Загалом багато розповідати не буду, просто рекомендую!

Ваш топ-3 застосунків на телефоні 

  1. Календар Google. Не уявляю, як можна запам’ятати всі свої зустрічі, дзвінки або івенти без цього додатка. По секрету скажу, що нещодавно забула внести івент, і все — просто не прийшла.
  2. Застосунок Animal ID. Як ви вже знаєте, у мене тепер є собака. А це — міжнародна платформа для відповідальних власників домашніх тварин, а отже — для мене 🙂 Вони допомагають знайти загублену тварину з допомогою унікальних ідентифікаторів та цифрового профілю у світовій базі ідентифікованих тварин. Тож ми створили такий для нашої Перлинки.
  3. Застосунок «Сільпо» — щоб мої покупочки були ще зручніші! Не завжди встигаю собі щось приготувати або несподівано розумію, що я не маю одного-двох інгредієнтів для ідеального сніданку. Тоді швиденько замовляю доставку Loko.

Плани на вихідні. Поради, куди піти

Намагаюся на вихідних зовсім не займатися роботою, а більше присвятити час сім’ї та самій собі. Особливо якщо враховувати, що нещодавно в нашій родині прибуло.

Не можу не поділитися фото з Перлинкою, вона ще зовсім маленька, їй 3,5 місяці, і, звичайно, потребує багато уваги. Тому всі вихідні планую провести з нею, гуляти, тренуватися, а ще підемо на перше побачення з кінологом. Загалом вихідні обіцяють бути fast and hard, тож, сподіваюся, буде час нормально поспати.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео