24 Бер 2023, 10:30

Зміни правил ринку, Bing AI, CEO — модель. Ретроспектива тижня з Михайлом Василенко

Як минув робочий тиждень та які плани на вихідні, розповідає Михайло Василенко, начальник відділу з маркетингових комунікацій та зв‘язків з громадськістю YASNO.

Як минув тиждень?

Запустили новий продукт на ринку — повністю онлайн онбординг для малого та середнього бізнесу з фіксованим тарифом. Раніше, щоб змінити постачальника електроенергії, потрібно було зібрати купу документів, витрачати час на їх заповнення і підписання, фізично відвідувати офіс або листуватися із менеджерами, витрачаючи час та очікуючи на отримання зворотного зв’язку. Тепер цей процес можна зробити за три хвилини на мобільному пристрої. Цьому передувала багатомісячна робота команди, у тому числі по зміні правил ринку.

Протягом останніх декількох днів ми проводили фінальні тести продукту та підготовку до запуску рекламної кампанії. Усі дуже хвилювалися, оскільки ще минулого тижня були DDoS-атаки на сервера Мінюста. Однак цього тижня ми вже полетіли в продакшн.

Також ми отримали результати дослідження бренду, і вони кращі, ніж ми очікували. П‘ять місяців проактивних комунікацій енергокризи дають свої результати.

Відкриття тижня

Ми дізналися, що наш СЕО підпрацьовує моделлю, і у нього добре виходить 🙂

Для себе зробив відкриття Bing AI. Ще один досить цікавий інструмент, який разом з іншими ШІ може змінити багато робочих процесів. 

Зараз багато хто говорить, що багато професій, у тому числі пов’язаних із комунікаціями, можуть зникнути. Проте я в це не вірю. Імовірніше, на нас чекає період трансформацій і переоцінки задач. Оригінальний контент завжди буде затребуваний. 

А ще з відкриттів: в улюбленого бренду обжарки кави Scandic з‘явилися дріпи. І вони вогонь.

Що дістало за тиждень?

Як завжди русня. Дізнався, що будинок, в якому я прожив 10 років, постраждав від обстрілів. Поруч прилетіла ракета, і в усій 10-поверхівці вибило шибки. До цього ракета потрапила в мою школу. Я вже давно  покинув Краматорськ, але все одно такі новини ворушать старі спогади та знову і знову нагадують, скільки всього зруйновано назавжди через чиїсь імперські хворі амбіції.

Музика тижня

Мій плейліст іноді об’єднує зовсім різну музику. 

Серед останнього:

А також раджу послухати:

  • Kongos
  • Son Lux
  • Polo & Pan

Що почитати?

Те, що відволікає і задає настрій.

З останнього, що залишило свій слід, — «Арена пітьми» Маріо П‘юзо. Але ця книга більше про реалізм війни, ніж надихаюча література. Післясмак складний. 

Зараз по настрою більше хочеться повернутися до класики фантастики про робототехніку від Айзека Азімова чи Філіпа Діка. Наприклад, перечитати «Убік».

Що подивитися?

Дві документалки від Netflix

  1. Drive to Survive — якщо ви не фанат Formula 1, то можете ним стати. 
  2. Abstract: The Art of Design — не новий серіал, але деякі серії дуже актуальні і круті. 

А взагалі я знаходжусь в пошуку якось якісного детективу-трилеру. Не так давно мені Chat GPT порадив Mare of Easttown. Непогано. Але хочеться більшого. 

Ваш топ-3 застосунків на телефоні

Тут усе банально. MS Teams, Outlook, Telegram. Далі йдуть три соцмережі: Facebook, Instagram, Twitter. 

Плани на вихідні. Поради, куди піти.

Буду стояти в черзі в Indposhiv 🙂

А якщо без жартів, то минулого тижня відкрив сезон гри в теніс на відкритих кортах. На цих вихідних планую провести чотири години класної гри. Маю надію, що погода дозволить. 

Раджу більше часу бути на подвір‘ї, більше гуляти. А ще можна піти в кіно і підтримати український кінематограф.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео