11 Сер 2022, 15:17

Репутація понад усе: KALUSH відмовилися від участі в масштабному фестивалі

У кінці минулого тижня в соцмережах KALUSH з’явилися коментарі, щодо участі гурту у фестивалі Sea Dance Festival. А точніше через присутність в лайнапі російської артистки – DJ Nina Kravitz. 

Коли організатори фестивалю пропонували Kalush Orchestra виступити у Чорногорії, мови про виступ на одній сцені з Ніною Кравіц не йшлося. Тому гурт прийняв запрошення організаторів. Але коли діджейка Ніна Кравіц несподівано опинилася у лайнапі, вони зажадали від організаторів фесту скасувати її виступ. Що, до речі, зробили інші три музичні фестивалі, такі як Дортмундський PollerWiesen, The Crave в Гаазі та Movement Detroit. Вони підтвердили, що Ніна Кравіц більше не виступатиме на їхніх заходах цього літа, опублікувавши заяви у соціальних мережах.

Соліст гурту Олег Псюк також миттєво відреагував зверненням в соцмережах до організаторів Sea Dance Festival з проханням прибрати діджейку через небажання виступати на одній сцені з людиною, що є прибічницею пропутінських поглядів.

Завдяки блискавичній реакції спільноти, вже за кілька годин організатори Sea Dance Festival були закидані тисячами прохань та звернень.

Паралельно із цим за лаштунками публічного простору тривали довгі перемовини між менеджментом гурту та організаторами фестивалю. На офіційне звернення від команди Kalush Orchestra –  організатори відмовили у скасуванні виступу російської співачки, мовляв, що “музика має бути поза політикою”. Що це є цинічним з їхнього боку у період війни, яку розв’язала росія, підтримувати Україну та легалізувати росіян одночасно.

Ми не будемо виступати з пропутінською російською артисткою на одній сцені. На звернення гурту організатори відмовилися скасовувати виступ Ніни Кравіз. Тому як і обіцяємо, скасовуємо свій виступ там.
Олег Псюк

Також, у інста сторіс, Олег Псюк додав, що “бажання виступати на одній сцені” з Ніною Кравіц у гурту немає. Тому гурт “сплавляється сам”, закликаючи не купувати квитки на цей фестиваль 28 числа у Чорногорії усім, хто хотів потрапити саме на виступ Kalush Orchestra.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео