28 Вер 2022, 12:16

Реперка Megan Thee Stallion запустила сайт психологічної допомоги

Суперзірка репу Megan Thee Stallion запустила новий веб-сайт, на якому фанати можуть перевірити своє психічне здоров’я, нагадавши собі, що «bad b**tches have bad days too».

Сторінка з зухвалою назвою, яка є посиланням на пісню «Anxiety» з її нового альбому, містить список різних ресурсів із психічного здоров’я, таких як телефони довіри та терапевтичні організації.

Зокрема співачка включила довідник, спеціально призначені для темношкірих жінок та членів спільноти ЛГБТК+, яким може знадобитися допомога. До них відносяться Центр інтерактивних рішень у галузі психічного здоров’я, Національний альянс із психічних захворювань; Національна гаряча лінія Управління боротьби зі зловживанням психоактивними речовинами та психічним здоров’ям; Терапія для темношкірих дівчаток та Терапія для темношкірих чоловіків; проект Dear Black Women та довідник ЛГБТ-психотерапевтів за кольором.

Отримайте практичні рішення для вашого бізнесу від лідерів Ajax, Prom.ua, Promodo, Respeecher, twid.studio та ще 60+ компаній на GET Business Festival!

13 грудня понад 70 бізнес-практиків поділяться дієвими інструментами просування бізнесу, найкращими КСВ-практиками та стратегіями реалізації up-to-date комунікаційних та рекламних кампаній.

Долучайтеся, аби впровадити інновації раніше за конкурентів і вражати креативними кампаніями.

Зареєструватись

Ті, хто в пошуках терапевта, можуть скористатися кнопкою «Знайти терапевта» у нижній частині сайту, яка перенаправляє користувачів до психологів у їхньому регіоні через Американську психологічну асоціацію.

«Красуні! Ви знаєте, як багато для мене означає психічне здоров’я, тому я створила центр із ресурсами, які можуть допомогти, коли вам знадобиться допомога. Зайдіть на сайт badbitcheshavebadddaystoo.com прямо зараз і перевірте його. Я вас дуже люблю», — написала Меган у Twitter.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео