18 Май 2022, 16:19

Reebok створив кросівки в стилі меблів Eames

У партнерстві з Eames Reebok переосмислив дизайн кросівок, створивши колекцію за мотивами меблів Eames.

У новій колекції Eames Office класичні шкіряні кросівки Reebok прикрашені елементами трьох продуктів Eames: Eames Elephant; Eames Coloring Toy та палісандр.

Велика частина колекції з п’яти кросівок включає барвисту дитячу іграшку у формі слона і стільчик, створені Eames у 1940-х роках.

Кросівки представлені у пластикових колірних рішеннях Vector Red, Seaside Grey та Cool Aloe. Брендинг Eames Office розміщений на язичку і устілці.

Дизайнер Reebok Натан Чанг розповів, що команда прагнула вшанувати дитячі якості слона Eames, працюючи над повним асортиментом «аж до дитячого розміру». Кросівки одночасно служать і іграшкою, і арт-об’єктом.

Інша пара віддає шану іграшці-розмальовці Eames Coloring Toy з монохромними ілюстраціями, розміщеними на білому полотні. Цей варіант призначений для того, щоб власник міг кастомізувати його, щоб перетворити в унікальний витвір мистецтва.

Мабуть, найбільш впізнаваною кольоровою гамою Eames, є темно-коричневий варіант з деревної текстурою, який нагадує обробку крісла і пуфика Lounge Chair & Ottoman.

Це друге співробітництво між Reebok та Eames Office.

Кросівки упаковані у свій «будинок Eames». Колекція Eames Office x Reebok Classic Leather буде представлена 21 червня за ціною 120 доларів.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео