Американцям нагадали, що жодна угода не є хорошою без повернення українських дітей
25 Бер 2025, 12:22

Американцям нагадали, що жодна угода не є хорошою без повернення українських дітей

Американсько-український фон Razom for Ukraine і продакшн-студія Manifest Production за підтримки української організації «Resilient Ukraine» створили чутливий ролик для американського народу, чітко показуючи проблематику та важливість вирішення цієї ситуації. 

Впродовж тижня американський канал «Fox & Friends» транслюватиме соціальний ролик із закликом до народу Америки допомогти вплинути на уряд країни, щоб повернути понад 19 тисяч викрадених дітей росією назад до України. 

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Razom for Ukraine (@razom.for.ukraine)

Нова економічна реальність: які тренди визначатимуть ринок у 2025 – досвід TERWIN, Arcelor Mittal, Kvertus, BRAVE1, Starlight media, ГК «Молочний альянс» та 40 провідних управлінців та державних діячів.

11 квітня на Business Wisdom Summit дізнайтеся, як розширювати партнерства, зміцнювати довіру до бренду та виходити на міжнародні ринки. Реальні стратегії та досвід компаній, які вже зробили цей крок.

Забронювати участь

«Жодна угода не є хорошою угодою, якщо 19 546 українських дітей, викрадених Росією, не повернуть додому», — ділиться команда, яка працювала над кампанією. 

Розкажіть друзям про новину
Tracking Pixel