07 Жов 2022, 12:20

Призначено нового Генерального директора Avon Україна та Грузія

Генеральним директором Avon в Україні та Грузії з 1 жовтня 2022 року призначено Нефедова Володимира. Ексдиректорка Аннелі Лоорітс очолила комерційні ринки Західної Європи. Такі організаційні й кадрові зміни зумовлені потребою посилення позиції компанії в обох напрямах і приєднанням Avon Україна та Грузія до комерційних ринків Центральної Європи.

Компанія Avon впевнена, що глибока експертиза, розуміння бізнесу прямого продажу, лідерські якості й аналітичні здібності допоможуть Володимиру Нефедову підтримувати забезпечення українських представників і клієнтів якісними продуктами європейського виробництва й сприяти стабілізації бізнесу в Україні.

Мій пріоритет — сприяння швидкій і плавній інтеграції Avon Україна та Грузія з комерційними ринками Центральної Європи для зміцнення й зростання. Щодо України, то головне завдання — це відновлення бізнесу довоєнного часу та його подальше процвітання. Адже стабільний бізнес — це підтримка наших представників і можливість для них діставати максимальну вигоду від співпраці з компанією Avon, а також вагомий внесок у відродження економіки України.
Володимир Нефедов

Аннелі Лоорітс, яка очолювала Avon Україна та Грузія з вересня 2021 року й має успішний досвід роботи з країнами Nordic (країни Балтії та Фінляндія), переходить до наступного розділу своєї кар’єри. З 1 жовтня 2022 року вона очолила й розвиватиме комерційні ринки Західної Європи.

Компанія AVON вдячна Аннелі за те, що вона, застосовуючи свої найліпші навички та багатий досвід, разом з командою відновила бізнес в Україні під час воєнних дій на території країни з темпами й результатами, що набагато випередили очікування.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео