24 Бер 2023, 16:29

Проєкт “Кіно заради перемоги!” отримав нагороду з комунікацій SABRE Awards

Український проєкт “Кіно заради перемоги!” отримав одну з найпрестижніших у світі нагород у сфері комунікацій – SABRE Awards. Цією нагородою відзначаються кампанії та агентства, які демонструють найвищий рівень стратегічного планування, креативності та бізнес-результатів. Цьогоріч у категорії “Ukraine and Other Independent States” переможцем став Національний тур “Кіно заради перемоги!”. Також проєкт був номінантом рейтингу соціальних ініціатив “Відповідальна країна” від MMR.

Проєкт стартував 6 серпня 2022 року й триває досі. Реалізовується в кількох форматах: виїзд спеціального кіномобіля в містечка й села в теплий період року; виїзди технічної групи з технічним забезпеченням кінопоказів; дистанційні покази у взаємодії з місцевими активістами та на запити військових частин, медзакладів, інтернатів тощо. У межах кінотуру організатори влаштовують численні зустрічі з кінематографістами, спеціально для військових влаштовуються допрем’єрні покази українських фільмів за участю режисерів, акторів та знімальної групи.

Проєкт став можливим завдяки спільним зусиллям низки співорганізаторів: Офісу Президента України, Державного агенства України з питань кіно, Нацгвардії, Нацполіції та ін.

Одним з партнерів, який підтримав проєкт і подав заявку на конкурс SABRE Awards, став БФ “МХП – Громаді”. Фонд спільно з Асоціацією “Дивись українське!” 2021 року був співорганізатором Національного туру “Кіно просто неба” й без роздумів вирішив долучитися до вже оновленого проєкту під час повномасштабної війни.
Тур “Кіно заради перемоги!” продовжується. Попередньо проєкт триватиме до кінця жовтня.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео