05 Июл 2022, 16:25

Pringles заплатить гроші за роботу у онлайн-грі

Компанія Pringles створила конкурс, в рамках якого переможець отримає можливість працювати у відеогрі як неігровий персонаж (NPC). Гра називається Train Sim World — гра-симулятор поїзда, доступна на Xbox Game Pass. Робота полягає наповненні торговельних автоматів Pringles. Це може здатися стомливим заняттям навіть усередині гри, але призом є 24 263 доларів (20 тисяч фунтів стерлінгів).

Рекламне агентство Grey London створило кампанію, яка просуває конкурс серією фільмів, що показують існуючих у грі неігрових персонажів, які не в захваті від того факту, що до них незабаром приєднається людина та отримає за це гроші.

Конкурсанти повинні опублікувати креативне відео або селфі з банкою Pringles в Instagram, Twitter або Facebook з хештегом #PringlesStayInTheGame і пояснити, чому вони будуть найкращим наповнювачем для торгових автоматів. Крайній термін – 6 липня.

Раніше цього місяця Pringles провів «співбесіди» на віртуальну посаду у східному Лондоні. Список скоротиться до 50 претендентів, перш ніж вибрати переможця, чиє зображення буде віртуально відтворено та змодельовано у 3D для гри Train Sim World, починаючи з вересня.

Це не перша ініціатива бренду в ігровому світі. У 2021 році він створив персонажа-зомбі на ім’я Френк, який втік з гри «West of Dead» під час прямої трансляції на Twitch і став інфлюенсером, перш ніж повернутися у віртуальний світ для поїдання Pringles у грі.

«Хто б не хотів стати NPC? Всі говорять про те, що роботи забирають нашу роботу, але тепер ми маємо шанс забрати їх», — йдеться у заяві креативних директорів глобальної групи Grey London Аарона МакГерка та Кріса Лепхема. «Ігровий світ відкрив двері для можливостей, які існували тільки в наших мріях і в даному випадку в мрії стати наповнювачем торгових автоматів».

Расскажите друзьям про новость

Новое видео