26 Апр 2022, 18:06

Пошта Литви оголосила переможця конкурсу на кращу марку для підтримки України

Креативна агенція «Автори» перемогла у конкурсі, організованому Поштою Литви, під час якого художників запросили створити поштову марку для захисників української свободи, а поштову марку створила дизайнер Егле Кірліте. Обійми двох людей, зображені на поштовій марці, символізують підтримку народу України. Поштова марка буде випущена 6 травня. Частина коштів буде передана у організацію, яка допомагає Україні.

«Марка – це гарний і змістовний символ поширення знань. Знак, створений Егле Кірлите для героїв України, несе повідомлення Литві та всьому світу про жорстоку війну росії в Україні. Цим невеликим жестом ми висловлюємо ще одну велику підтримку нашої країни нашим братам і сестрам у цій стражденній країні. Я голова комісії з поштових марок, і цей конкурс викликав великий інтерес у розробників», – каже заступник міністра транспорту та зв’язку Агне Вайюкявічюте.

Як завжди, переможця конкурсу поштових марок визначила Комісія з поштових марок.

Окрім головного переможця, робота якого надрукована на поштовій марці, комісія також визначила переможців другого та третього місць. Друге місце – автор з Києва Олександр Нікітюк. Його робота зображує всесвітньо відому ситуацію – трактор українського фермера, який буксирує російський військовий корабель. Третє місце у Гедра Свалдените. У своїй творчості вона зображує національного птаха України – солов’я, який у своєму веселому гімні дарує українцям надію та віру.

Номінальна вартість марки становитиме 1 євро, але ціна самої поштової оплати складе 2 євро, половину з яких покупець заплатить організації VšĮ Mėlyna ir geltona (синій/жовтий). Орієнтовний наклад поштової марки – 40 тисяч. одиниць.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео