17 Лис 2022, 13:05

По США розмістили білборди з мотиваційними повідомленнями від Теда Лассо

З наближенням чемпіонату світу з футболу FIFA 2022 хвилювання, безперечно, наростає як на полі, так і за його межами. Проте є одна людина, яка вважає, що Збірна США з футболу (USMNT) потребує невеликої підтримки перед іграми — Тед Лассо.

Щоб мотивувати членів USMNT, серія загадкових і надихаючих повідомлень від головного героя комедійного серіалу Apple «Тед Лассо», який отримав премію «Еммі», з’являється на білбордах у їх рідних містах.

На жовтому кольорі синіми літерами було деталізоване кумедне та довге послання надії у стилі Теда Лассо. Їх розмістили в Сан-Дієго, Сіетлі, Піко-Рівері, Каліфорнія, та окрузі Берген, штат Нью-Джерсі, — у всіх рідних містах або поряд зі школами, які відвідують гравці або тренери USMNT.

В одному повідомленні, адресованому Тіму Ріму з футбольного клубу «Фулхем», гравець порівнюється з яскравим світлом, яке Теду не терпиться побачити в дії. Інший білборд, присвячений Джордану Моррісу з «Сіетл Саундерз», дає гравцю зрозуміти, що він користується непохитною підтримкою вигаданого тренера.

Хоча вигаданий персонаж Лассо цілком підходить для об’єднання з USMNT, це не вперше, коли серіал поєднується зі світом футболу. Раніше команда Теда Лассо працювала із жіночою олімпійською збірною США з футболу.

Оскільки багато брендів готуються до чемпіонату світу з футболу, фанати вже спостерігають за потоком захоплюючих креативних кампаній від Lay’s, Pepsi та Hyundai. Однак завдяки реакції соціальних мереж унікальне та загадкове розміщення білбордів від «Теда Лассо» ще більше підкреслило захоплення та любов фанатів не лише до культового шоу, а й до нетрадиційних маркетингових підходів.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео