12 Січ 2024, 12:28

Півмільйона гривень на підтримку дітей та дрони з пластику: щотижневий дайджест добрих справ

Бізнес продовжує активно «воювати» на своєму гуманітарному фронті, підтримуючи ЗСУ та тих, кому допомога дуже необхідна. MMR пропонує щотижневий Дайджест добрих справ та зі свого боку дякує бізнесу за активну позицію.

Понад 2000 командних донацій крові: DonorUA for Teams у 2023

У 2023 році платформа ДонорUA запустила DonorUA for Teams — рішення для командного та корпоративного донорства крові. Вже 67 команд випробували новий функціонал та централізовано долучилися до донорського руху, здійснивши сумарно 2463 донацій та зібравши понад 1000 л крові. Це — надія для більш ніж 7000 пацієнтів, у тому числі — поранених захисників і захисниць.

Odesa Business Club зібрав для ЗСУ 51,09 млн грн: Ribas Hotels Group долучилася

Члени Odesa Business Club зібрали 51,09 млн грн для вирішення нагальних потреб ЗСУ. Ribas Hotels Group передала 1,5 мільйона гривень у цей збір. Так, СЕО компанії Артур Лупашко переказав 1 млн, а підписники соцмереж зібрали майже 500 000 грн. На зібрані кошти було придбано дистанційно керовані вогневі станції та M2 Browning до них, а також інтеграція обладнання з гусеничними платформами, логістика та навчання інженерів і операторів, що будуть безпосередньо працювати з цим обладнанням. Ця закупівля допоможе захисникам уражати різноманітні ворожі цілі та відбивати атаки дронів, від яких страждають українські міста.

Lingva Polska надала українцям безплатний доступ для вивчення польської мови

Відтепер українці в Польщі, а також школярі та студенти українських навчальних закладів зможуть безплатно вивчати польську мову, або підвищувати рівень знань онлайн завдяки інноваційній системі Lingva Polska. Програма отримала відповідний гриф Міністерства освіти і науки України, який дозволяє використовувати цю систему у навчальному процесі. Вона складається з 30 модулів по 5 уроків та містить 10 000+ вправ на кожному рівні (А1 та А2). Кожен урок має свій тематичний діалог та 50-70 завдань до нього для засвоєння матеріалу. Навчання відбувається на реалістичних діалогах (кейсах), озвучених носіями мови.

Моршинська зміцнює армію дронів ЗСУ

Компанія IDS Ukraine, виробник ТМ «Моршинська», підбила підсумки проєкту «Зелена торба — сортуй на дрони!», завдяки якому з пластику використаних PET-пляшок на 3D-принтері друкують деталі для навчальних дронів ЗСУ. Цей проєкт став наступним кроком у розвитку соціальної програми «Зелена торба» від «Моршинської», завдяки якій з 2020 року клієнти компанії мають можливість піклуватися про довкілля, збираючи PET-пластик у спеціальні торбинки, які компанія обмінює на нові після наповнення. Увесь зібраний пластик після цього вона спрямовує на переробку. Після консультацій із технологами та військовими була знайдена можливість переробляти пластик використаних пляшок на сировину для 3D-принтера, аби друкувати з неї замінні деталі для дронів, які використовують під час навчання операторів БПЛА. Перші партії деталей одна зі шкіл пілотування отримала вже у вересні цього року. Відтоді команда проєкту виготовляла та передавала запчастини щомісяця.

1+1 media передала понад півмільйона гривень на підтримку дітей, які навчаються в освітніх центрах «Школи Супергероїв»

Щоб акумулювати кошти, 6 грудня, в день Святого Миколая, період прайм-тайм став благодійним. Отримані кошти від рекламодавців були перераховані на реквізити громадської організації «Маленьке серце з мистецтвом», яка є засновником «Школи Супергероїв» й опікується матеріально-технічним забезпеченням осередків. До того ж під час проєкту «Різдво. Ти не один», який транслювався у Святвечір, 24 грудня, на телеканалах 1+1 Україна, ТЕТ і платформі кіно та телебачення Київстар ТБ проходив тематичний збір для супергероїв. Всі отримані кошти (522 904,93 грн) дозволять зробити навчання дітей зручнішим і комфортнішим. Зокрема, вже у січні у львівській лікарні Святого Миколая відкриється новий клас «Школи Супергероїв» у відділенні онкогематології. Це буде окремий простір для дітей з онкологічними захворюваннями, яким не можна перетинатися з іншими.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео