26 Вер 2023, 11:39

Pinterest відкриє незвичайний попап 3 в 1

У рамках своєї останньої кампанії «It’s Possible Pinterest» відкриє Possibility Place — попап, що поєднує в собі крамницю, cалон краси та магазин рукоділля.

Використовуючи здатність платформи надихати на чудові ідеї, а потім втілювати їх у життя, попап включатиме майстер-класи з приготування коктейлів, можливість зробити нове татуювання та інтерактивні демонстрації з найкращими креаторами інтер’єрів, які перероблятимуть набридлі предмети побуту на виразні предмети, показуючи, що все можливо.

Possibility Place буде працювати у Лондоні 29 та 30 вересня.

Отримайте практичні рішення для вашого бізнесу від лідерів Ajax, Prom.ua, Promodo, Respeecher, twid.studio та ще 60+ компаній на GET Business Festival!

13 грудня понад 70 бізнес-практиків поділяться дієвими інструментами просування бізнесу, найкращими КСВ-практиками та стратегіями реалізації up-to-date комунікаційних та рекламних кампаній.

Долучайтеся, аби впровадити інновації раніше за конкурентів і вражати креативними кампаніями.

Зареєструватись

Provisions, продуктовий сегмент попапу, запропонує відвідувачам можливість зануритися в ідеї, що лежать в основі трендових продуктових наборів, станцій дегустації від шеф-кухарів і, звичайно ж, безліч ідей для рецептів.

А ті, хто прийде до салону Parlour, зможуть обрати нейл-арт, спробувати зачіски або стати свідком б’юті-трансформацій наживо.

Projects зосереджується на тому, щоб перетворити спроби зробити щось своїми руками, тож пошук ідей для домашнього декору на Pinterest більше не здається нездійсненним завданням.

Окрім магазину, кампанія включає ролики, які показують, як Pinterest допомагає планувати відпустку, прикрашати квартиру, готуватися до вечірки на Геловін або одягатися у стилі 90-х.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео