04 Лис 2022, 17:23

Песики України – герої: Пес Патрон представив колекцію аксесуарів для тварин

Спільними зусиллями COLLAR Company та Пес Патрон розробили нову серію амуніції та аксесуарів для тварин. Ця колаборація була неминуча, адже наша Компанія та Пес Патрон родом із Чернігова. А українці зараз підтримують один одного, як ніколи, та створюють круті проєкти разом.

Представлена колекція нашийників, повідців, шлей, адресників та рулеток має назву «HERRRO» та покликана зробити кожного улюбленця героєм. Колекцію схвалив Пес Патрон та особисто обнюхав. Вона має на меті показати, що будь-який улюбленець може бути героєм, незважаючи на його популярність чи кількість підписників. Будь-то безпритульний, породний чи безпородний, з дивними звичками чи без. Всі песики України — герої зараз. 

Що говорить сам Пес Патрон про колекцію «HERRRO»: «Я вважаю, що взагалі кожна собака є героєм для себе чи своїх власників. Не боятись грому чи вибухів, чекати годинами поки прокинуться твої люди, і тільки тоді тягнути їх під час зливи на вулицю. Любити їх, незважаючи на те, що вони тримають нас на суворій дієті все життя, а якщо хтось без сім‘ї — чекати на неї у притулку чи на вулиці від ранку до вечора, день за днем…Хіба це не геррройство? Я хочу, щоб кожен песик знав, що він герой, тому і придумав ось це «HERRRO», наче ричить пес, зрозуміли прикол?».

Отримайте практичні рішення для вашого бізнесу від лідерів Ajax, Prom.ua, Promodo, Respeecher, twid.studio та ще 60+ компаній на GET Business Festival!

13 грудня понад 70 бізнес-практиків поділяться дієвими інструментами просування бізнесу, найкращими КСВ-практиками та стратегіями реалізації up-to-date комунікаційних та рекламних кампаній.

Долучайтеся, аби впровадити інновації раніше за конкурентів і вражати креативними кампаніями.

Зареєструватись

Однією із причин придбати повідець чи рулетку, наприклад, із цієї колекції є те, що весь прибуток надходить до фонду порятунку тварин UA Animals. Патрон займає посаду директора із комунікацій у цьому фонді та дбає про тварин, які потребують порятунку чи захисту. Долучайтеся до нашої спільної мети та давайте разом допомагати Патрону.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео