24 Тра 2023, 10:09

Перемога, парфуми та книги: чого бажають українці у своїх вішлістах

Сервіс для створення і поширення вішлистів Rewish поділився статистикою бажань українців. Незважаючи на війну вони продовжують мріяти і ділитись своїми бажаннями зі світом. Адже мрії та бажання це те, що підтримує всіх сьогодні та надає додаткові сили рухатись вперед. Після аналізу понад 16 тис. бажань в сервісі виділили декілька тенденцій у вішлістах.

Бажання облаштувати побут та створити комфорт

Третина усіх замовлень – це товари для дому та створення затишку. Піжами, домашні капці, свічки, пледи – все, що допоможе облаштувати побут з комфортом. Навіть під час війни люди потребують місця, де вони можуть відпочити, почувати себе в безпеці і відновлювати сили. Товари для дому допомагають створити зручні умови і забезпечити певний рівень комфорту під час непростих обставин.

Підтримка локального бізнесу

Майже половина всіх бажань – це товари з локальних Instagram-магазинів. Маленькі і середні бізнеси, які продовжують працювати під час війни, знаходять своїх вдячних клієнтів, і їхні товари стають об’єктів бажання українців і потрапляють до вішлістів. Однією з причин вибору саме локальних інтернет-магазинів є їхні унікальні індивідуальні рішення і пропозиції, які допомагають клієнтам проявити свою індивідуальність. Поза тим, для багатьох українців підтримка маленьких магазинчиків – це теж прояв свого роду патріотизму. 

Українці не перестали читати

Понад тисячу бажань українців на платформі припали на книги. В Україні читання залишається популярним заняттям навіть під час війни. Відданість читанню не зменшилася, і українці продовжують займатися цією діяльністю, незважаючи на труднощі та стресові умови. Книги можуть слугувати засобом ескапізму та відпочинку від реальності. Вони допомагають людям зосередитися на позитивних аспектах життя та знайти внутрішню рівновагу. Читання – це спосіб втілення надії та мрій у складні часи. Книги про мир, позитивні зміни та подолання труднощів можуть надихати та мотивувати людей.

Українці хочуть гарно виглядати

Близко 20% користувачів Rewish додали до своїх вішлістів одяг та аксесуари. Нове вбрання та прикраси позитивно впливають на самооцінку, настрій та загальне самопочуття. Замовлення таких речей може допомогти підтримати психологічне благополуччя під час війни. Як уже згадувалось, великою популярністю серед користувачів користуються невеликі Instagram-магазини. Окрім традиційного одягу серед користувачів популярні товари з українською символікою, які є способом вираження громадянської позиції та підтримки своєї країни під час війни.

Окрім того, у платформі помітили збільшення кількості парфумів у вішлістах. Володіння приємним ароматом може слугувати засобом втечі від реальності та стресу. Це може допомогти створити атмосферу комфорту та релаксації, що дозволяє знайти хвилинку відпочинку в складних часах. 

Чого бажають чоловіки?

У платформі помітили, що чоловіки теж стали активнішими у зіставленні вішлістів. Є припущення, що їм теж набридло отримувати у подарунок ще одну пару шкарпеток, і тому вони почали створювати вішлісти, пов’язані з їх інтересами: рибалка, туристичні походи, платівки тощо.

“Для користувачів створення вішлістів – це спосіб отримати в подарунок те, про що іншим важко здогадатись. Щось пов’язане з хобі, наприклад, товари для в’язання або садівництва. Ми дуже раді, що в Україні почалась формуватись культура вішлистів, адже це дуже важливо – навчитись формулювати свої бажання та відверто говорити про них. У цьому, власне, полягає місія проєкту” – коментує команда Rewish.

Окрім фізичних подарунків у вішлістах є бажання перемоги, деокупації українських міст та повернення в Україну літаком в Бориспіль. І, звичайно, плани після перемоги – подорожі, курси, авіаквитки та інші речі, які асоціюються з мирним життям.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео