26 Вер 2023, 17:06

Паркувальне місце перетворили на житло для оренди

Організація United Way Greater Toronto у співпраці з креативним агентством Sid Lee перетворили паркувальне місце площею 14 м² на доступну однокімнатну квартиру за 250 доларів на місяць, ілюструючи, як поєднання зростаючої орендної плати та стагнації заробітної плати призвело до того, що багато людей відчувають, що єдиний простір, який вони можуть собі дозволити для проживання, не перебільшує паркувального місця.

Виставка «OpenHouse», яка відбулася 23 вересня, запропонувала людям на власні очі побачити «орендну одиницю» і дізнатися, як вони можуть стати частиною вирішення цієї проблеми.

Згідно зі Звітом про ринок оренди за 2023 рік, середня ціна на однокімнатну квартиру в Торонто у 2023 році становить $2,532, що на 11,6% більше, ніж у 2022 році. Двокімнатні квартири подорожчали на 9,2%. Житлова криза, що відбувається по всій країні, зокрема у Великому Торонто, вимагає реальних дій та уваги. Під час Дня відкритих дверей громадськість, ЗМІ та ключові особи галузі були запрошені дізнатися більше про важливі зміни в політиці, включаючи контроль за орендною платою, інклюзивне зонування та заміну орендних одиниць, а також отримати інструменти для поширення більшої обізнаності.

Отримайте практичні рішення для вашого бізнесу від лідерів Ajax, Prom.ua, Promodo, Respeecher, twid.studio та ще 60+ компаній на GET Business Festival!

13 грудня понад 70 бізнес-практиків поділяться дієвими інструментами просування бізнесу, найкращими КСВ-практиками та стратегіями реалізації up-to-date комунікаційних та рекламних кампаній.

Долучайтеся, аби впровадити інновації раніше за конкурентів і вражати креативними кампаніями.

Зареєструватись

«Коли ми проходимо через цей трансформований паркінг, ми бачимо не просто візуальне відображення кризи, ми бачимо з перших вуст боротьбу за житло, яку так багато людей у нашій громаді ведуть щодня. Це нагадування про те, що за статистикою стоять реальні люди, реальні сім’ї та реальні нездійсненні мрії», — сказав Даніеле Занотті, президент і головний виконавчий директор United Way Greater Toronto.

United Way Greater Toronto працює над вирішенням повного спектру житлових проблем: від бездомності та підтримуючого житла до доступності оренди житла, включаючи роботу, яку UWGT проводить для задоволення нагальних потреб багатьох людей, які стикаються з небезпечними житловими умовами та безпритульністю.

«Дані очевидні: криза доступності житла в GTHA вже багато років перебуває на межі. Однак самі по собі цифри не можуть передати людські жертви. OpenHouse слугує важливим початком розмови, привертаючи увагу до реалій, з якими стикаються багато сімей з низьким і все частіше з середнім рівнем доходу. OpenHouse підкреслює, чому ми повинні зберігати існуюче доступне житло і забезпечувати доступність нових будинків для орендарів з низькими доходами». — зазначив Енні Ходжинс, виконавчий директор Канадського центру житлових прав.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео