02 Гру 2022, 13:55

PANTONE обрав колір 2023 року

Міжнародний дослідницький інститут кольору PANTONE обрав колір 2023 року.

Колір називається Viva Magenta 18-1750. Це відтінок, що сягає корінням у природу, що походить з сімейства червоних і виражає новий сигнал сили. Viva Magenta сміливий і безстрашний, пульсуючий колір.

Колір цього року потужний і надихаючий. Це новий анімований червоний, який упивається чистою радістю, заохочує експерименти та самовираження без обмежень, електризуючий та безмежний відтінок, що виявляється як визначна заява. PANTONE 18-1750 Viva Magenta вітає всіх і кожного з однаковим прагненням до життя та бунтівним духом.

«У наш час технологій ми прагнемо черпати натхнення з природи і того, що реальне. PANTONE 18-1750 Viva Magenta походить від сімейства червоних і натхненний червоним кольором кошенілі, одного з найцінніших барвників, що належать до сімейства натуральних барвників, а також одного з найсильніших і найяскравіших барвників, відомих світові». – повідомляють у PANTONE.

«Це наполегливо, але не агресивно – ми називаємо це кулаком у оксамитовій рукавичці. Viva Magenta з’єднує нас із початковою матерією, закликаючи до сил природи. Viva Magenta заряджає наш дух, допомагаючи зміцнити внутрішню силу». – заявила виконавча директорка Pantone Леатріс Ейсман.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео