06 Жов 2022, 10:39

Off-White об’єднався з італійським футбольним клубом «Мілан»

Гра Ліги чемпіонів клубу «Мілан» проти «Челсі» ознаменувала відкриття партнерства між італійським футбольним клубом і модним лейблом Off-White, який розробив нову форму для команди.

Це означає, що лейбл шитиме одяг для чоловічої та жіночої команд, а перша дебютує у партнерстві, відвідавши гру Ліги чемпіонів у новій офіційній формі.

На рукавах костюмів червона етикетка великого розміру з написом «I support sport for change». Девіз є посиланням на заяви «I Support» засновника Off-White Вірджила Абло в 2020 році. Вони включають ініціативу під назвою «I Support Young Black Businesses», щоквартальну програму збору коштів для підтримки темношкірої спільноти.

Це зобов’язання також узгоджується з «Маніфестом рівності, різноманітності та інклюзивності» клубу «Мілан», випущеним у 2020 році з метою поширення позитивних цінностей спорту для підтримки боротьби з усіма формами стереотипів та дискримінації.

Угода знаменує собою першу співпрацю бренду з футбольною командою. Будучи куратором офіційного стилю та культури клубу, він братиме участь у громадських заходах та проектах на підтримку Fondazione Milan, благодійного фонду клубу, закликаючи гравців та громадськість «wear your heart on your sleeve».

У рамках своєї програми «Sport for Change» фонд працює над тим, щоб надати можливості молодим людям із неблагополучних сімей. Кампанія «I Support» розпочнеться з відеоролика із закадровим голосом нинішніх гравців «Мілана» разом із культовими футбольними об’єктами «I Support».

Андреа Гриллі, головний виконавчий директор Off-White, сказав, що партнерство з футбольною командою не входило до його планів, поки він не зустрівся з генеральним директором «Мілана» Іваном Газідісом і не зрозумів, що вони мають спільну віру у створення спільноти, молодіжної культури, різноманітності та інклюзивності.

«Наші спільні цінності стали рушійною силою цього проекту, партнерства, яке виходить за межі уніформи та брендингу. Він має прагнення створити простір для розмов, співпереживання та дій», — сказав Гриллі.

Каспер Стілсвіг, директор з доходів клубу, сказав: «Ми пишаємося тим, що починаємо цю подорож з Off-White, з якою клуб поділяє спільне бачення та спільну місію. Нова подорож є ще одним свідченням здатності «Мілана» взаємодіяти з молодим поколінням через зближення футболу з іншими категоріями».

Розкажіть друзям про новину

Нове відео