22 Тра 2024, 17:04

Ода людяності: у Києві відбувся прем’єрний показ документальних фільмів «Гімн життя»

21 травня в кінотеатрі «Жовтень» відбувся прем’єрний показ документального кіно «Гімн життя», який наразі складається з семи короткометражних фільмів.

Кожен фільм розповідає особисті історії українців, які вони переживали та продовжують переживати під час війни. Усі головні герої — звичайні люди. Рибалки, пожежники, енергетики, металурги, шахтарі, які попри бойові дії, психологічний тиск чи близькість лінії фронту, продовжують кожен на своєму місці працювати та допомагати країні.

Автор проєкту Владислав Станкевич — режисер документального фільму «Аритмія» про Валерія Лобановського, який від початку війни активно співпрацює з українськими та міжнародними компаніями, щоб привернути увагу до подій в Україні, а також підтримати моральний дух усіх українців.

Опануйте вау-маркетинг та прокачайте креативну стратегію вашого бренда на MRKTNG марафоні від MMR та Ekonomika+.

25 червня понад 30 спікерів з Ощадбанку, Укрзалізниці, Kernel, Intertop, CHER’17, Vandog Agency та інших компаній поділяться найкращими маркетинг-практиками та креативними кейсами, які вражають весь світ.

Забронювати участь

«Цей проєкт — про цінності, самопожертву, про надію, любов і непохитну віру в майбутнє нашої країни. Ми віримо, що ці історії зворушать кожного й нагадають про те, як важливо залишатися людяними навіть у найважчі часи», — відзначив Влад Станкевич після прем’єри.

«Насправді таких, як я, енергетиків, які щодня роблять свою роботу, щоб в домівках українців було світло, багато по всій країні. І всім їм останні два роки доводиться працювати на енергетичних об’єктах, по яких ворог може кожної хвилини завдати удару. Або взагалі лагодити обладнання під обстрілами. І я маю честь у цьому фільмі представляти всіх їх. Хочу подякувати Владиславу за цей фільм. Він показує світу, що відбувається в Україні, і в яких умовах живуть українці», — сказав Сергій Фороща, енергетик ДТЕК, який брав участь у поверненні світла в деокупованій Київщині навесні 2022 року.

«Я проста людина: коли мене просять допомогти, не можу пройти осторонь. Саме тому з першого дня війни, не полишаючи основної роботи металургом, почав допомагати нашим хлопцям на передовій. Возити їм все необхідне навіть під обстрілами. Ми маємо допомагати одне одному, щоб перемогти. Навіть якщо ти фізично не можеш служити, допомагай. Тому ці фільми — це справжній гімн людяності, пам’ятник звичайним людям, які щодня роблять більше, ніж можуть. Дякую Владу за цей погляд на простих людей», — відзначив після прем’єри Олексій Мащенко, металург із «Запоріжсталі» Групи Метінвест.

Знімання серії фільмів «Гімн життя» відбулося завдяки підтримці партнерів — Метінвесту та ДТЕК. Широкому загалу трансляція фільмів буде незабаром доступна на Megogo. Докладніше про проєкт можна дізнатися на порталі.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео