12 Кві 2022, 13:27

Nokia виходить із російського ринку

Фінська Nokia оголосила про вихід із російського ринку.

«З перших днів вторгнення в Україну для Nokia було зрозуміло, що подальша присутність у Росії неможлива. За останні тижні ми призупинили постачання, зупинили новий бізнес та переносимо нашу обмежену науково-дослідну діяльність за межі Росії», – йдеться у повідомленні на сайті компанії.

Уряди країн висловили стурбованість з приводу ризику виходу з експлуатації критично важливої телекомунікаційної мережевої інфраструктури у росії з гуманітарних причин.

Отримайте практичні рішення для вашого бізнесу від лідерів Ajax, Prom.ua, Promodo, Respeecher, twid.studio та ще 60+ компаній на GET Business Festival!

13 грудня понад 70 бізнес-практиків поділяться дієвими інструментами просування бізнесу, найкращими КСВ-практиками та стратегіями реалізації up-to-date комунікаційних та рекламних кампаній.

Долучайтеся, аби впровадити інновації раніше за конкурентів і вражати креативними кампаніями.

Зареєструватись

«Тому, коли ми вийдемо, ми намагатимемося забезпечити необхідну підтримку для обслуговування мереж та подамо заявку на отримання відповідних ліцензій, щоб забезпечити цю підтримку відповідно до чинних санкцій», – повідомили у компанії.

Раніше компанія оголосила про свої наміри піти з росії та надала доступ до свої документів, які проаналізувало видання The New York Times. Компанія залишила обладнання та програмне забезпечення, що сприяло російському шпигунству.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео