18 Вер 2023, 11:06

Nike представив нові кросівки на плаваючому баскетбольному майданчику

Шанувальники Nike продовжують захоплюватися експериментальними стилями та кольорами бренду після всіх цих років. Його остання презентація виводить інновації на нову глибину, у прямому сенсі цього слова.

Nike побудував баскетбольну арену в Словенії, на озері. Бледське озеро стало натхненням для нових кросівок Luka Doncic Jordans.

Бренд Jordan разом з баскетбольним магазином Grosbasket провели на плавучій конструкції турнір три на три.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

Мальовниче озеро стало ідеальним тлом для презентації однойменних кросівок, створених у співпраці зі словенською зіркою баскетболу Лукою Дончічем.

Взуття Luka 2 Lake Bled, виконане в блакитних відтінках, віддає данину поваги природній перлині, а також рідній країні Дончіча.

Наслідуючи природні впливи, кросівки виготовлені щонайменше на 20% з перероблених матеріалів. Ціна кросівок становить 140 доларів, і їх вже можна придбати в роздрібних магазинах Nike та онлайн.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео