01 Лис 2023, 13:15
PR

#незламнівогнем: кейс задля висвітлення проблеми дитячих опіків

«Дитяча надія» — це спільна благодійна ініціатива Київстар, платформи dobro.ua та Центру «Незламні». Проєкт існує понад 5 років задля системної допомоги дітям із хворобами серця та онкозахворюваннями шляхом закупівлі медичного обладнання для лікарень у Києві, Дніпрі, Одесі, Львові та Харкові. Із викликами війни у 2023 році ініціативу розширено новим напрямком допомоги — дітям з опіками.

Українські діти — дуже відважні. Вони сміливо долають усі труднощі війни. Одним із болісних наслідків ворожих обстрілів стали опіки — діти дуже страждають від них. Майже всі мінно-вибухові ураження супроводжуються складними термічними травмами. До повномасштабного вторгнення щорічно 12 тисяч українських дітей отримували опіки, а через війну ця кількість зростає щодня. 

Ця тематика не висвітлюється активно, саме тому мобільний оператор має на меті допомогти лікарні гучно говорити про тих, кому потрібна допомога. Київстар вже перерахував 10 мільйонів гривень на придбання критично важливого обладнання для облаштування опікового блоку та долучає своїх абонентів зробити власний внесок.

Детальніше про проєкт в кейсі від Київстар: 

Проблема

Ми пам’ятаємо авіаудар по центру Вінниці в липні 2022-го, обстріл залізничної станції на День Незалежності в Чаплиному, трагічне падіння гелікоптера на дитячий садочок у Броварах. У кожній із цих історій діти, котрі постраждали, зазнали складних — усього тіла або його великої частини. Через неможливість повноцінного лікування вдома малечу зі складними ураженнями наразі відправляють за кордон. Ми хочемо це змінити, аби діти отримували повноцінне лікування вдома. Задля цього Київстар разом із благодійною платформою dobro.ua об’єднались із Національним реабілітаційним центром «Незламні» та запустили напрямок допомоги дітям з опіками.

За місяці повномасштабної війни збирання коштів стало вже рутиною. Аби привернути увагу до кампанії, необхідні нові підходи та креатив, адже люди стомлюються від поганих новин і щодня бачать сотні закликів стосовно донатів. 

Ідея проєкту

Аби висвітлити проблематику дитячих опіків та закликати українців підтримувати збирання коштів на важливе медичне обладнання для лікарні, команда проєкту створила фотоісторію #незламнівогнем у межах благодійної ініціативи «Дитяча надія».

Під час роботи з креативним агентством provid народилась ідея показати опіки через світло.

Неможливо відверто показувати дитячі опіки, оскільки для соціальних мереж цей контент є чутливим і може бути заблокований або видалений. Тому під час роботи з креативним агентством provid народилась ідея показати опіки через світло. Світло на тілах лідерів думок відображає зону ураження в дитинки, адже світло може бути не тільки лагідним, але й руйнівним.

До проєкту долучилися лідери думок і партнери: Олександр Педан, Олена Мандзюк, Яна Метьолкіна, Маша Сєбова, Яся Кравченко, Аревік Арзуманова, Ігор Донських, Ірина Гуцал, Ірина Заславець і Катерина Щепаняк.

Кожен з учасників мав свою історію маленьких пацієнтів Національного реабілітаційного центру «Незламні» на базі Першого медичного об’єднання Львова.

Які результати та як долучитися?

Публікації в соціальних мережах дали змогу охопити понад мільйон унікальних користувачів і розповісти відверті історії діток з опіками. Українці ділилися своїми історіями та підтримували у коментарях. Проєкт знайшов відгук у кожному небайдужому серці.

Також у межах кампанії інтегровано заклик до збирання коштів на перше важливе медичне обладнання для центру — ультрасучасний лазер для вирівнювання шкіри після опіків. Опіки спричиняють загрубіння, тож без шліфування шкіри дитина просто не може рости повноцінно.

Вартість апарата — приблизно 3,5 млн гривень. Завдяки фото кампанії вдалось зібрати понад пів мільйона гривень у перші дні.

Усі охочі можуть долучитися до проєкту та підтримати дітей з опіками так:

  • Зробити разовий переказ через SMS — сума від 1 до 3000 гривень — на номер 450025 (доступно для абонентів передоплаченого зв’язку Київстар).
  • Оформити регулярний переказ коштів на суму 5, 10 або 20 гривень на номер 450026. Кошти будуть знімати під час кожного поповнення рахунку на суму від 40 гривень (доступно для абонентів передоплаченого зв’язку Київстар).
  • Зробити пожертву з банківської картки на сайті dobro.ua 
  • Підключити пакет «Київстар ТБ. Благодійний». 40% від оплати цього пакета послуг будуть спрямовані на допомогу дітям.

Кожен благодійний переказ наближає нас до придбання сучасного лазера та створення унікального місця для повноцінного лікування опіків у дітей вдома, в Україні.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео