16 Січ 2023, 13:31

New Balance пообіцяв винагороду тим, хто бігає

Оскільки новий рік почався, а британська публіка задовольняє своє щорічне бажання привести себе у форму, New Balance запустив кампанію, щоб надихнути бігунів на відкриття переваг бігу.

Кампанія (яка також проводиться у Німеччині та Франції) заснована на дослідженнях та непідтверджених даних про те, що біг приносить як психічний, так і фізичний добробут тим, хто ним займається.

В результаті Mediahub, MullenLowe та New Balance запустили цільову кампанію «Rewards Come to Those Who Run», покликану надихнути бігунів із будь-яким рівнем підготовки.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

Креатив призначений для показу в DOOH, а також у медійній та соціальній рекламі. У ньому є ключі з логотипом New Balance, розроблені, щоб викликати у глядачів цікавість щодо того, які з цих розумових та фізичних нагород можна отримати за рахунок бігу.

Клер Холландс, керуючий директор MullenLowe, сказала, що ця кампанія – рідкість, вона говорить про досвід усіх бігунів, а не лише професіоналів: «Часто спортивні кампанії присвячені результатам. Ми бачимо, як люди бігають горами або деруться по будинках, хоча для більшості з нас це нереально».

«У цій кампанії ми хотіли зробити щось інше. Ми хотіли надихнути і дати можливість усім бігати. Це один із найдоступніших видів спорту, який приносить феноменальну фізичну та розумову користь. Основна мета цієї кампанії – познайомити з ними якнайбільше людей».

Компанія заснована на центральній концепції партнерства із мобільним застосунком і сайтом для відстеження спортивної активності через GPS Strava та запуску конкурсу “30 км за 30 днів”, в якому бігунам пропонується пробігти 30 км за 30 днів, щоб розблокувати різні призи.

Загальноєвропейську кампанію представив сучасний культурний бренд Hypebeast напередодні її запуску. Враховуючи становище New Balance на ринку, компанія також була розроблена для підтримки цього рівня цікавості від першої взаємодії до покупки.

Сурі Патель, клієнтський партнер Mediahub, додала: «Активуючи Runlock, ми шукаємо бігунів всіх типів. Занурюючись у фізичний та діджитал світ, вони відкривають для себе біг та платформи, які роблять його звичкою. Знайомтеся зі справжніми повсякденними бігунами по всій Європі в реальному світі та через Strava, платформу, яка об’єднує їх усіх.

«Регулярно чи неохоче — пробігти 30 км за 30 днів цілком здійсненно. Отже, саме час побігати, щоб розблокувати нагороди за пробіжки з New Balance».

Розкажіть друзям про новину

Нове відео