15 Сер 2022, 13:35

Неідеальні шаблони мокапів показали, як насправді проекти виглядають у реальному житті

Мокапи дають клієнтам дуже оптимістичний погляд на те, як виглядатиме робота в реальному житті, але іноді вони можуть бути далекі від реальності. Щоб дати найкраще уявлення про те, чого очікувати, данський дизайнер та арт-директор Вітце Хугслаг створив менш ідеалістичні шаблони, які можуть використовувати креативники безкоштовно.

Швидше за все, багато хто стикався з амбітно оптимістичними макетами дизайну. Підбурювані креативниками, щоб дати клієнтам уявлення про те, як їхній бренд буде виглядати в реальному житті, вони часто показують неймовірні плакати, які існують в утопічному світі мрій, далекому від реальності, для якої вони призначені.

Тепер існує макет, який демонструє дизайн у реальному світі, і називається Fockups.

Fockups чесно відображає проекти і отримав назву від зіпсованих мокапів «f*cked up mockups». Це включає когось, хто переглядає свій телефон, сидячи в туалеті ( всі це роблять), скинутий стенд і надзвичайно пошарпаний постер.

«Сучасні макети зображують ці ситуації занадто ідеалістичними», – говорить Вітце, який працює в креативному агентстві Onze Kapel. «Предмети чудово освітлені, зображені разом із блакитним небом або ідеальним капучино. Це не відображає реальність, для чого спочатку і мають використовуватися макети».

Fockups – це його ідеальний удар по наївній та абсурдній практиці. Завдяки любові до недосконалості та аматорського дизайну ці шаблони є одночасно корисним ресурсом та справжнім виразом творчого світогляду Вітце.

Fockups перетворив спостереження за загальнодоступними інформаційними ресурсами, такими як постери та флаєри, у колекцію із восьми зображень.

«Насправді дизайн стикається з багатьма проблемами: вітер, дощ, час, графіті, людська дурість або несправні носії інформації», – додав Вітце. «Ці неприємні ситуації із реального життя зібрані у серії Fockups. Ці зіпсовані мокапи реалістично відображають ваш дизайн. Тому що, зрештою, люди перевірятимуть свої телефони, коли сидять в туалеті, а не будуть дивитися на дорогий iPhone плаваючи в просторі».

Вітце хоче, щоб люди перестали вдавати, що вони досконалі у онлайні, креатори вони чи ні.

Тому, якщо хтось хоче побачити, як будуть виглядати ваші майстерно створені проекти після того, як вони покинуть студію, краще вставити їх в один з восьми файлів Fockups Photoshop, що налаштовуються.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео