25 Січ 2023, 16:20

На основі дитячих малюнків була створена благодійна NFT-колекція про друзів Патрона

У жовтні 2022 року в Бучанському районі Київської області стартував проєкт «Мінна Небезпека» від Червоного Хреста, який очолив Олександр Товстоног. Була набрана і навчена команда волонтерів, основне завдання яких –  проводити заняття людям з ціллю змінювати їх поведінку щодо вибухонебезпечних предметів. 

Вони почали  працювати в школах трьох наших міст-героїв – Ірпінь, Буча й Гостомель. Саме тут з першого дня повномасштабного вторгнення 24 лютого 2022 велись активні бойові дії, і мужнім воїнам вдалось зупинити ворога, не пустивши його до української столиці – Києва. Так було створено Громадський рух “Друзі Патрона”, для того, щоб привернути увагу дітей до теми мінної небезпеки. У планах проєкту випуск трьох NFT-колекцій, створених на основі конкурсу дитячого малюнку “Друзі Патрона”, першу презентовано 24 січня.

Олександр Товстоног, засновник проєкту: “175 тис. кв. км території України забруднено мінами (статистика на січень 2023 р.). На початку листопада ми запустили Громадський рух “Друзі Патрона”, для того, щоб привернути увагу дітей до теми мінної небезпеки (міни, залишені і нерозірвані боєприпаси)  Ми розпочали свою діяльність з навчання в школах Бучанського району. Отже, ці діти вже знають про правильну поведінку при зустрічі з вибухонебезпечним предметом. Проте ми хотіли б розширити нашу географію на всю Україну.

Опануйте вау-маркетинг та прокачайте креативну стратегію вашого бренда на MRKTNG марафоні від MMR та Ekonomika+.

25 червня понад 30 спікерів з Ощадбанку, Укрзалізниці, Kernel, Intertop, CHER’17, Vandog Agency та інших компаній поділяться найкращими маркетинг-практиками та креативними кейсами, які вражають весь світ.

Забронювати участь

Плануємо випустити три тематичні NFT-збірки, щоб залучити додаткове фінансування та реалізувати всі наші амбітні плани! 50% зібраних коштів від продажу ми направимо на благодійні цілі в Бучанському районі – обладнання шкіл, відбудова житла, спільні проєкти з фондами-партнерами. Раз в пів року плануємо виходи нових колекцій малюнків та інших унікальних речей, по мірі розвитку нашого напрямку в Україні.

Далі ми маємо на меті створити свій благодійний фонд, який буде займатися питаннями Мінної Небезпеки на рівні всієї України – навчанням, розмінуванням і допомогою постраждалим”.

Для того, щоб підняти активність школярів і більше їх зацікавити навчанням, в середині листопада 2022 було запущено конкурс малюнку “Друзі Патрона”, де діти малювали вигаданих ними з різних куточків України та з усього світу.

У результаті від п’яти шкіл Бучанського району отримано 287 малюнків, і до кожного з них ще додавалася своя унікальна міні-історія. Було окремо відібрано і нагороджено 42-х школярів, роботи яких здалися найбільш креативними і цікавими.

Після надходження перших малюнків було вирішено втілити найбільш цікаві й сміливі дитячі ідеї в повноцінну  NFT-колекцію “Друзі Патрона”, з ціллю популяризувати рух в Україні і по всьому світу.

Все було зібрано і роздірозділено на кілька тем та оцифровано за допомогою професійного художника.

У результаті у вийшла масштабна NFT-колекція, яка буде складатися з трьох лінійок:

  1. Перша колекція “Міжнародна” – найбільш масова, вона присвячена вигаданим Друзям Патрона з усього світу. Це песики різних країн і континентів, національностей, кольору шкіри, одягу і т.д.

До неї входить 7000 малюнків – дата виходу 24.01.2023 року.

  1. Друга колекція “Українська” – вигадані Друзі Патрона з різних регіонів України, в національному вбранні, з різними атрибутами і самими смачними українськими стравами.

700 малюнків, орієнтовна дата виходу – середина лютого 2023 року.

  1. Третя колекція “Професійна” – створена на основі дитячих ідей, де вони вигадали можливі професії Друзів Патрона в мирному житті після перемоги України. Тут кожен образ буде унікальним. 

70 малюнків, орієнтовна дата виходу – кінець лютого – початок березня 2023 року.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео