30 Чер 2022, 11:36

На Кім Кардаш’ян подали до суду

Цього тижня підприємиця із Брукліна та власниця компанії SKKN+ Сідні Лансфорд подала позов на Кім Кардаш’ян через порушення прав на товарний знак і використання назви для нового бренду зірки SKKN BY KIM. Лансфорд сказала, що її компанія використовує назву SKKN+ для своєї продукції із серпня 2018 року.

Лансфорд стверджувала, що, якщо Кардаш’ян далі буде продовжувати продавати свою продукцію під маркою SKKN, це «затьмарить» клієнтську базу, над створенням якої вона працювала, і може завдати «непоправної шкоди бренду SKKN+ внаслідок цієї плутанини».

Адвокат Кардаш’ян сказав, що його клієнт не несе відповідальності за будь-які правопорушення, а також те, що позов Лансфорд був більше засобом принесення поганої слави імені знаменитості.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

Згідно з Відомством США з патентів та товарних знаків, Лансфорд подала заявку на патент для бренду SKKN + 28 березня 2021 року, а Кардаш’ян зробила це для SKKN BY KIM на два дні пізніше.

На даний момент судовий процес все ще перебуває на розгляді, хоча Лансфорд захотіла матеріального відшкодування збитків та суду присяжних.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео