09 Тра 2023, 14:10

Музиканти з Ліверпуля пожертвували свої місця українським напередодні Євробачення

З початком війни в Україні у вуличних музикантів відібрали місця для виступів, тож їхня музика змушена була піти в підпілля. Проте забрали не лише їхню музику, а й засоби до існування. Тож на цьогорічному Євробаченні PR-агентство з Лондону Ketchum UK створило кампанію, у рамках якої ліверпульські музиканти поступилися своїми місцями вздовж мережі залізниць Merseyrail українським музикантам, даючи їм можливість виступити перед аудиторією та спонукати розмови про несправедливу війну.

Мандрівники, які проїжджатимуть через чотири найбільші станції: Ліверпуль централ, Лайм-стріт, Мунфілдс та Джеймс-стріт, зможуть насолодитися автентичною українською музикою.

На кожному місці встановлено динамік, який транслюватиме музику виконавців, а також QR-код, який перехожі зможуть відсканувати, щоб дізнатися більше про історію музикантів, переглянути відео про них та пожертвувати кошти на благодійність.

Усі зібрані кошти підуть безпосередньо до міжнародної благодійної організації Supplies for Ukraine C.I.C., яка підтримує цивільних осіб та волонтерів на лінії фронту в Україні.

Кампанія супроводжується зовнішньою рекламою по всій мережі Merseyrail, а всі треки транслюються у вигляді плейлиста на Spotify.

Серед українських музикантів Олександр Гончаренко, Іван Заміга, Вікторія Забіяка та Христина Мамон.

Сюзанна Грант, комерційний директор Merseyrail, сказала: «Для Merseyrail велика честь бути господарем цієї фантастичної ініціативи з вшанування українських кобзарів. Ми раді, що можемо надати можливість цим музикантам почути свою музику під час Євробачення, так само, як вони могли б це зробити, якби Україна приймала у себе цей захід. Ми віримо, що наші пасажири отримають справжню насолоду від музики, і вона допоможе всім відсвяткувати Євробачення. Ми впевнені, що наші пасажири приєднаються до нас і нададуть допомогу та підтримку Україні в цей час, зробивши пожертву на цю дуже гідну справу».

Альфі Робертс, директор з постачання для України C.I.C., додав: «Війна, що триває в Україні, позбавила цих неймовірно талановитих музикантів можливості поділитися своєю пристрастю та радістю від музики зі світом. Ми маємо честь співпрацювати з Merseyrail, щоб запропонувати їм простір, який дозволить їм продемонструвати свій талант. Ми сподіваємося, що завдяки цій кампанії ми зможемо підвищити обізнаність про ситуацію в Україні та про чудові таланти, які народжуються в її народі».

Інді Сельвараджа, ECD Ketchum UK: «Ми знаємо, що жива музика має здатність заряджати енергією та надавати сили людям, особливо під час конфлікту. Музиканти завжди тримаються разом, незалежно від жанру, стилю чи походження, тому це здається ідеальним жестом у ці важкі часи. Ми сподіваємось, що це лише початок, і до нас приєднаються музиканти з усієї Великої Британії, які пожертвують свої місця для колег-музикантів в Україні».

Розкажіть друзям про новину

Нове відео