27 Кві 2023, 10:59

«Мрія», «Дія», «Козаки» та інше: український аудіосервіс запустив подкаст про історії українського дизайну

MEGOGO Audio, український сервіс із найбільшою кількістю українських подкастів і аудіокнижок та напрям MEGOGO, представляє подкаст власного виробництва “Історії українського дизайну”. Йтиметься про український дизайн та людей, які зробили великий внесок в його розвиток. 

Проєкт створений у співпраці MEGOGO Audio й дизайн-директора Spiilka design büro та арт-директора медіасервісу MEGOGO Володимира Смирнова. «Історії українського дизайну» виходять за підтримки ювелірного дому SOVA. 

Всі теми, які ми висвітлюємо в подкасті, так чи інакше стосуються українського дизайну та еволюції української ідентичності в дизайні. Дуже цікаво, коли ти можеш провести уявну лінію від козацького бароко до сучасної “Дії” та дослідити масштабні українські проєкти, наприклад, гру “Козаки”, яка вразила мене ще в дитинстві.
Володимир Смирнов

Серед тем: українська гельветика та продуктовий дизайн, військова айдентика та гра «Козаки», найбільший літак у світі – «Мрія» та дизайн ювелірних виробів. Також на слухачів чекатимуть історії життя та праць видатних діячів – Василя Кричевського, Георгія Нарбута й Володимира Побєдіна.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

У Володі є суперсила — розповідати захопливі історії про дизайн, пояснюючи ними світ, у якому ми живемо. Зосередитися на українському дизайні у цьому проєкті було органічним рішенням, бо на пошук звʼязків традиційного і сучасного є запит у нас самих. Я впевнена, що слухачі теж знайдуть для себе багато цікавого. Ми підготували цілий сезон оповідок про продуктовий, графічний, мілітарний дизайн і навіть про виробництво й тонкощі дизайну ювелірних прикрас. Команда подбала також про те, щоб формат кожного епізоду так чи інакше вирізнявся. Сподіваюся, що «Історії українського дизайну» стануть однією з цеглинок у промоції знань про речі, які нас оточують, і людей, котрі їх створюють.
Юлія Білоус
продюсерка MEGOGO Audio

Послухати подкаст «Історії дизайну» можна абсолютно безкоштовно у мобільному додатку MEGOGO у розділі «Аудіо» на смартфонах на базі iOS та Android і в автомобілях з аудіосистемою Android Auto та Apple CarPlay. Проєкт також буде доступний на інших популярних подкаст-платформах.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео