22 Лис 2022, 13:47

“Мівіна”, шаурма та смажена картопля: які страви любили українці у студентські роки

Хто ж не любить згадувати свої студентські роки? Прогулянки до ранку, вечірки з друзями, завали на сесії… і, звісно, особливу студентську “дієту” — невибагливу, не найкориснішу, але таку атмосферну. VARUS вирішила поностальгувати за безтурботними роками та провела конкурс “Смак студентських років”, а тепер діляться черговою цікавою аналітикою, що полюбляють українські студенти.

З 14 до 18 листопада клієнти VARUS ділились в Instagram спогадами про свої улюблені страви за часів студентства. По завершенню конкурсу всі відповіді були зібрані та проаналізовані, і вже за традицією, створена смачна аналітка з гастро уподобаннями українців. Тож: 

  1. Абсолютний лідер студентських уподобань — бутерброд с сиром. Його у своїх розповідях згадали 11% учасників конкурсу. 
  2. З невеликим відривом на другому місці розташувалась ще одна популярна серед студентів страва — макарони. Про них розповіли 10% коментаторів. 
  3. Ще 7% респондентів згадали про смажену картоплю.

Серед інших фаворитів також опинились “Мівіна”, батончики Snickers, пиріжки, шаурма та кава — куди ж без головного напою студентських років. Загалом більшість учасників — цілих 93% — зізнались, що їхнє харчування в період студентства було геть незбалансованим. Та часи змінюються: зараз більша частина тих самих учасників слідкують за своїм харчуванням набагато більш ретельно. 

Правду кажучи, більшість респондентів розповіли, що сумують за атмосферою студентських років в цілому, а не за їжею. Але згадати ті часи було дуже приємно. На своїй сторінці в Instagram VARUS кожного дня обирав серед учасників двох щасливчиків та дарував їм набори брендового посуду від ТМ Jamie Oliver. 

Розкажіть друзям про новину

Нове відео