27 Апр 2022, 10:13

Мінкульт запустив ініціативу зі збереження культурної спадщини України

Міністерство культури та інформаційної політики України, Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти разом із блокчейн-компанією Everstake запустили спільну благодійну ініціативу «Save Ukrainian Culture». Вона має на меті збір коштів на збереження культурної спадщини України в умовах загарбницького вторгнення росії.

В Україні знаходиться 7 об’єктів Світової спадщини ЮНЕСКО, ще 17 об’єктів включено до Попереднього списку Світової спадщини. Крім того, існують ще тисячі культурних пам’яток, які мають велику історичну цінність. Всі вони знаходяться під загрозою знищення російськими військовими. Ініціатива «Save Ukrainian Culture» має на меті не допустити знищення культурної спадщини України.

«Save Ukrainian Culture» приймає пожертви у криптовалютах. Це можливо завдяки участі Everstake, великої української блокчейн-компанії. Охочі підтримати цю ініціативу можуть використовувати BTC, ETH і USDT (як ERC-20, так і TRC-20), а також фіат, наприклад, євро, долар США чи гривню, надіслані з кредитних карток, банківським переказом або через Apple Pay та Google Pay. Всі кошти підуть на захист та відновлення українських культурних пам’яток.

Цей процес відбуватиметься за організації Міністерства культури та інформаційної політики України.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео