21 Лис 2023, 14:53

Microsoft перетворив різдвяні традиції людей у мистецтво за допомогою ШІ

Різдвяна кампанія Microsoft від McCann New York була створена за допомогою штучного інтелекту, зокрема AI в застосунку Microsoft Designer.

Компанія об’єдналася з трансмедійною художницею Еллі Пріттс, яка опитувала людей на вулиці про їхні святкові традиції, які вона використовувала як ШІ-підказки для створення робіт.

Кампанія оспівує унікальні святкові традиції та спогади, створені в родинах.

Отримайте практичні рішення для вашого бізнесу від лідерів Ajax, Prom.ua, Promodo, Respeecher, twid.studio та ще 60+ компаній на GET Business Festival!

13 грудня понад 70 бізнес-практиків поділяться дієвими інструментами просування бізнесу, найкращими КСВ-практиками та стратегіями реалізації up-to-date комунікаційних та рекламних кампаній.

Долучайтеся, аби впровадити інновації раніше за конкурентів і вражати креативними кампаніями.

Зареєструватись

«Всі вони трохи відрізняються, тому що люди і традиції трохи відрізняються, але в їх основі лежать особливі спогади, які формують і пов’язують нас», — зазначили в Microsoft.

Шейн Міллінгтон, креативна директорка McCann New York, зазначила: «Свята — це особлива пора року, коли створюються спогади та традиції в колі друзів та родини. Було неймовірно чути безліч історій від людей з усього світу і бачити, як світилися їхні обличчя, коли їхні спогади одразу ставали чимось відчутним».

Кампанія проходить на диджитал та соціальних каналах Microsoft.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео