20 Лют 2023, 11:00

Meta введе платну верифікацію для Instagram та Facebook

Meta тестує платну верифікацію для Instagram та Facebook.

Верифікація коштуватиме 11,99 доларів на місяць за вебверсію та 14,99 доларів на місяць на мобільних пристроях.

Марк Цукерберг оголосив, що платний обліковий запис надасть отримає значок підтвердження, підвищену видимість на платформах, пріоритетну клієнтську підтримку та багато чого іншого. Ця функція з’явиться в Австралії та Новій Зеландії на цьому тижні і скоро з’явиться в інших країнах.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

«Цього тижня ми запускаємо Meta Verified — послугу передплати, яка дозволяє вам верифікувати свій обліковий запис за допомогою державного посвідчення особи, отримати синій значок, отримати додатковий захист від облікових записів, що видають себе за вас, та отримати прямий доступ до служби клієнтської підтримки», — пише Цукерберг.

Щоб зареєструватися, щоб стати верифікованим, необхідно відповідати мінімальним вимогам до активності, бути не молодше 18 років та надати державне посвідчення особи, яка відповідає імені та фотографії, які є на Facebook або Instagram. Нова пропозиція дуже схожа на версію Twitter Blue Ілона Маска за 8 доларів на місяць, але Meta зазначає, що вона не вноситиме жодних змін до облікових записів, які були верифіковані з використанням попередніх вимог компанії, включаючи популярність і справжність.

Крім того, користувачі, які підписалися на послугу, отримають ексклюзивні наліпки для Stories та Reels, а також отримають 100 безкоштовних зірок на місяць або діджитал валюту, яку можна заплатити креаторам контенту на Facebook. Meta зазначає, що компанії ще не можуть подати заявку на отримання значка Meta Verified. Також користувачі не зможуть змінити ім’я профілю, ім’я користувача, дату народження або фотографію у своєму профілі без повторної процедури підписки на Meta Verified і перевірки.

«У довгостроковій перспективі ми хочемо створити пропозицію щодо підписки, яка буде цінною для всіх, включаючи креаторів, компанії та нашу спільноту в цілому», — пише Мета у своєму блозі. «У рамках цього бачення ми розвиваємо значення верифікованого значка, щоб ми могли розширити доступ до перевірки, і більше людей могли довіряти обліковим записам, з якими вони взаємодіють».

При цьому важко ігнорувати паралелі між новою підпискою Meta та Twitter Blue, яку Маск перезапустив кілька місяців тому. Однак схоже, що Meta більш серйозно ставиться до підтвердження автентичності, оскільки вона, як і раніше, вимагає від користувачів надання державних ідентифікаторів (як це робив старий процес перевірки Twitter) і імовірно пропонує додаткові заходи захисту від підроблених облікових записів, хоча ще не відомо, що це.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео