09 Чер 2023, 16:48

Меру Луцька «приміряли» спідниці різних стилів і часів

ЛГБТ-організація Gender Zed у своєму Instagram опублікувала пост «Вдягни мера: підбираємо спідницю для очільника Луцька» із ілюстраціями, у яких «приміряла» спідниці на мера Луцька після його нещодавньої заяви, яка обурила жителів міста і багатьох українців.

Ігор Поліщук назвав «збоченням» флешмоб учнів місцевого ліцею, під час якого учні старших класів обмінялися одягом на честь «дня навпаки».

«Одяг це соціальний конструкт, тому він не може бути за замовчанням «чоловічим» або «жіночим». У ньому або зручно, або ні. А ще в історії є багато випадків, коли чоловіки носили спідниці.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

Тому ми вирішили «одягнути» голову міста у різноманітні плаття. Наш пост є дуже дружнім нагадуванням про те, що не варто бути нудною букою. Натомість треба підтримувати креатив та свободу самовираження молоді». — прокоментувала організація.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео