24 Жов 2023, 12:58

Мережа супермаркетів та Тарабарова закликали посміхнутись працівникам магазинів

Чи завжди люди говорять слова вдячності, як часто усміхаються тим, хто розраховує їх на касі чи зважує продукти, допомагає з вибором чи доставляє замовлення? 

Більшість у цьому шаленому темпі життя та робочих буднів не замислюється над тим, що співробітники супермаркету та доставки онлайн-замовлень — теж люди, які заслуговують на повагу.

Щоб привернути увагу до важливості ввічливого спілкування з працівниками магазинів, VARUS разом із агенцією Trembita PR запускають рекламну кампанію «В людях ваша сила! Робота кожного важлива!».

Амбасадоркою проєкту стала українська співачка, композиторка та авторка пісень Світлана Тарабарова. У зовнішній рекламі та в соціальних мережах вона піднімає важливе питання, говорить про вдячність і повагу до співробітників супермаркетів. 

Наша Цінність — Взаємоповага. Тож ми впевнені, що взаємоповага та доброзичливе ставлення зараз важливі, як ніколи, адже це те, що єднає та робить нас сильнішими. Сподіваємось, що наша спільна зі Світланою Тарабаровою кампанія надихне українців бути ввічливими до тих, хто щодня працює, аби забезпечувати їх всім необхідним. І пам’ятайте: ваша усмішка зробить день світлішим!
Анна Луганська
директорка з маркетингу VARUS

Крім того, в супермаркетах мережі VARUS з’явились тематичні наліпки, які нагадуватимуть клієнтами, як важливо бути ввічливим і доброзичливим із іншими людьми. 

Розкажіть друзям про новину

Нове відео