03 Лип 2023, 10:25

Мережа піцерій створила піцу, яка відлякує комарів

На честь початку літа та свята Дня Канади піцерія Pizza Pizza представила нову страву в своєму меню, і вона, безумовно, викликала великий ажіотаж. Це перша у світі піца Buzz Off Pizza, яка спеціально розроблена, щоб відлякувати настирливих комарів.

На щастя, піца не містить яду чи спіралей від комарів, а лише безліч смачних інгредієнтів, які, як вважається, відлякують шкідників природним чином. Це часник, помідори, гострий перець та цибуля.

За словами представників мережі, ідея створення піци, що відлякує комарів, виникла після нещодавніх повідомлень про те, що цього року комахи стануть ще більшою перешкодою. А знаючи, що сім’ї зазвичай проводять святкові вихідні на сонці, що може бути краще, ніж тримати цих кусючих комах на відстані?

«Довгі вихідні важливі, і канадці не з чуток знають, що відлякування комарів може створити або зіпсувати вечірку, — сказав Адріан Фуоко, віце-президент з маркетингу. — Buzz Off Pizza є чудовим способом забезпечити всім фантастичні довгі вихідні, наповнені піцою… окрім комарів».

«Існує багато продуктів, які допомагають природним чином відлякувати комарів, але жоден з них не є настільки смачним», — сказав Брайан Мюррей, головний креативний директор Zulu Alpha Kilo.

Це не перший раз, коли Pizza Pizza співпрацює з креативним агентством Zulu Alpha Kilo над творчим підходом до всіма улюбленої страви. Раніше вони створили малярний валик спеціально для намазування соусу на пиріг.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео