22 Лип 2022, 10:44

Mattel оголосив про угоду з SpaceX про виробництво іграшок та предметів колекціонування

Компанія Mattel Inc. сьогодні оголосила про укладання багаторічної угоди зі SpaceX про створення та продаж продуктів, які надихають дітей та колекціонерів на дослідження свого внутрішнього космосу.

У 2023 році Mattel розпочне випуск іграшок, натхнених SpaceX, під своїм культовим брендом Matchbox. Водночас предмети колекціонування, натхненні астрономією, почнуть дебютувати на Mattel Creations, спільній та прямій платформі Mattel для споживачів.

«Ми пишаємося нашою здатністю створювати продукти та досвід, які вшановують культурні моменти та надихають людство», — сказав Нік Караманос, старший віце-президент з розважального партнерства в Mattel.

«Оскільки освоєння космосу розвивається швидше, ніж будь-коли, ми дуже раді працювати зі SpaceX і допомагати кожній дитині створювати безмежні ігрові схеми для дослідника космосу». «У SpaceX ми віримо, що майбутнє, в якому людство знаходиться серед зірок фундаментально більш захоплююче, ніж той, у якому ми не брали участь», — сказав Браян Б’єлде, віце-президент SpaceX. «Ми розраховуємо на співпрацю з Mattel, щоб надихнути наступне покоління дослідників космосу та ентузіастів».

Розкажіть друзям про новину

Нове відео